Tozsuz yüksek protein tariflere ihtiyacım var?

Selam arkadaslar tozum bitti ve şu an temin edemiyicek durumdayim malesef ama sıkı bir spor programom oldugundan proteine ihtiyacim var hergun 500 gram tavuk yiyemiyorum acikca soyleyebilirim bana kullandiginiz degisik shake ya da farkli tarifler onerebilirmisiniz

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yumurta, kepekli un ve light sütten omlet yapabilirsin 100 gr unda 26 gr
    4 yumurta 24 gr
    100 ml light süt 3,5 gr markaya göre değişebilir değerler
    Yeşil mercimek haşlayabilirsin 100 gr da 25 gr protein mevcut ödem atma kurumada yardımcı olur salatalık ara öğüne ekleyebilirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Benim videomu izleyebilirsin. videodaki benim kendim hazırladım şiddetle tavsiye ederim tarifi https://www.youtube.com/watch?v=w2-W76PVRLw

1|0
    0|0
    • Abim şu an vaktim yokta izleyecek ozet gecebilir misin neler var icinde birde her bar ortalama kac gr proteinli

• Harika gözüküyor

• denemeni şiddetle tavsiye ederim.

hem doyurucu hem lezzetli hem doğal hemde kaliteli protein kaliteli karbonhidrat sağlıklı yağlar ve vitaminler içermekte. birde kalsium tabiki.

• 250 gram Lor peyniri yarim kilo sut birde muz ekle mixerle karistir 50gram protein mis gibi

1|0
    0|0
    • Teşekkürler lor peynirini mutlaka bu haliyle deniyicem

• gel sana bomba tarif vereyim yapabilirsen yalnız ağırdır biraz madem toz yok shake tarifi kolay ve hızlı 1 yemek kaşıgı yulaf 1 su bardağı su 6 yumurta beyazı 1 avuç yer fıstığı 1 parça tat için bitter cıkolata yaklaşık 40 gr protein içerir günde 2 kere yapsan hertürlü seni uçurur

0|0
    0|0
  • Yumurtanın beyazını yiyebilirsin. XL ebatında 10 yumurtadan çıkar.

0|0
    0|0
  • 8 tane yumurtayı kır , 400 gramda lor peyniri , kocaman bir tavada pişir..
    Gayet iyi bir protein kaynağı..

0|0
    0|0
    • Sadece beyazıni kullanıyorsunuz yoksa bütün olarakmi

• Haklisin benim spor hocam hazırlamıştı gerçi kilim başına 2 alıyordum ben arttırdın 2.6 2.7 arasi na çıktı şu an

• en doğrusu , ama kaliteli karbonhidrat tüket ,

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...