Yaza Kadar Kilo Alıp Kas Yapmak Mümkünmü?

Temmuz ayına kadar zayıf bir vücut tozda kullanıldığı takdirde spora başlasa vücut fit hale gelebilirmi? Kol kaç cm genişler?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• 6 ay vsr onunde sıkı calisirsan istediğin vücuda sahip olursun. Ama zaman ayırmak mecburiyetindesin.

0|1
    0|0
    • Günde ne kadar zaman ayırmam gerek mesala

• Spor salonuna gitmeyeceksin sanirim. Kendi kendine yapacaksan hareketleri duzgun uygulaman icin sana birileri yardimci olmaz. Kendin yapacaksin isinmadan baslama. Sakatlanmalara kadar gider dikkatli ol. Minimum 1 saat belki de daha fazla calis bence. Yaklasik 3 gunde bir ara ver vucudunun dinlenmesi adina.

En İyi Erkek Görüşü

• toplamda 3 ayda yaparsın ama kesinlikle spor salonunda yapman gerekir evde yaza kadar olmaz evde yapacaklar içinse günde 50 şınav 50 mekik çekersen iyi bir gelişme sağlamış olursun ama fitnesse gitmeni öneriyorum ben bizzat gidiyorum yağ oranım %5 ve 3 ayda yaptım. yağ oranı sporda çok önemlidir beslenmene dikkat ediceksin şekerden kesinlikle uzak durucaksın.

0|1
    0|0
    • Spor salonuna yazılıcam zaten yani yaza kadar fit okurmuyum

Kızlar Ne Diyor 1

• mümkün ama pes etmeden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Genetiğe göre değişir. Spora yeni başladıysan ilk 3 ay çok hızlı bir gelişim gösterirsin, sonra biraz yavaşlar. Bu arada kolların 5 cm kadar genişleyebilir. Ortalama 3.5 4 kg kas kütlesi kazanabilirsin. Ama tozu içtikten sonra sihirli değnek gibi bir anda şişmeyi bekleme. Sıkı antrenman sıkı beslenme ile hallolur.

0|1
    0|0
  • Bu senin kilona yag oranina bagli fakat yaklasik 5-6 ay var tabiki gelisirsin sadece gelisim ne oranda olur onu bilemem

0|1
    0|0
    • Yani tahminen mesala kollarım 26 cm kaç olur

• Hadi ya 30 dan fazla olma olasiligi yok mu ya

• Kardesim kolay degil o kadar hadi 32 diyeyim en fazla oda hard body yapman lazim bu surecte ama illaki fayda gorursun

• Steroid kullanmadigin surece kesinlikle yapamazsin okadar kisa surede minumum 1 sene calisman gerekiyor kaslarin tamamen parcalanmasi icin

0|0
    0|0
  • Evet mümkün

0|0
    0|0
Yükleniyor...