• Sor
  • Bence

Balık etli kadın kavramını neden herkes şişman olarak algılıyor?

öyle olsa şişman denirdi yok sibelcan balık etliymiş flan balık etli budur link link niye herkes şişman olarak düşünüyor ki balık etli denince?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 42

• Hafif toplu ise balık etlidir, şişmansa şişman, obezse obezdir. Fakat obez haricindekiler bana güzel geliyor.

• bıktık şişman kompleksinden

• ee burda şişman bir kadın yok

• Öncekileri Göster
    • nerde çirkin kızlar var sizi buluyorsa var sizde bir problem :D

• bende öyle düşünmeye başladım nikneymi antişişman olarak değiştirsem mi?

• balık etli tam olarak linkteki bayanlar değil ama şişman da değiller.

• daşş daşşşş maşalah

• bu balıktan balığa değişir misal istavritte balık balina da durum öyle olunca böyle oluyor falan derken işte ben gidiyordum sonra birde ne göreyim a-aaa sonra... 1 dk konu saptı neyse ben gidiyorum =((

• aslında kusura bakma sen yanlış biliyorsun. linktek kadınlar balık eti değil.normal vücuttan biraz daha yağlı olan ama sarkan bir kitle olmayan balık etidir. sarkacak şekilde yağ kitlesi olan da şişmandır.

• Balık et bu mu? Bu bildiğin fit duruyor?

• balık et budur ve en iyi ölçüdür zaten

• Öncekileri Göster
    • Göze batmıyor. Demek ki oran orantı önemli. Özetle linkteki açıkçası ben dahil, erkeklerin %90'ı için ideal bir kadın vücudu.

• evet diyorum ya zaten ideal olan budur en güzelide

• Çünkü şişman kezbanlar kendini balık etliyim diye tanımlıyorlar da o yüzden.

• Herkes değil sadece şişko kadınlar öyle anlıyor. Daha doğrusu işlerine öyle geliyor. kadın düşün boy 160 cm, kilo olmuş 90. kurbanlık dana gibi. ama sorsan balık etli. balık etli öyle olmaz. 160 cm kadının ideal kilosu 45-50 arasıdır. ama 55 olursa da balık etli denir.

• bot ile kilonun zannettiğiniz kadar alakası yok, 170 boyunda 55 kilo ile, 1:60 boyunda 55 kilo bir kız hemen hemen aynı bedeb giyiyor,

• balık etin fazlası şişmandır ama aslen balık etli, zayıfla şişman arasıdır... linklerdeki gibidir aynen, ben de balık et sevenlerdenim, daha kadınsı daha seksidir her zaman bu bi gerçek

• şişmanların suçu şişkoyum diyemiyoya balık etliyim oysa her tarafı sarkmış bari balina etli deyin

• ben böyle balık etli göremedim hiç :D sen yanlış yöndesin sanki

• bende zafiyet geçirdim o zaman tövbe tövbe

• Öncekileri Göster
    • ya dimi dimi sende haklısın burada çok var, sizin orada bir sen varsın herhalde herneysen in misin cin misin:D

• öyle öyle

• İlk linkdeki kadın işte fizik olarak benim hayalimdeki kadındır...

• aynı kadın zaten

• Öff erkeklerin zevkinden anlıyorsun.Balık etli tabirine uyan kadın budur!

• Bunlar tas kızım bunlardan biraz daha şişman olanlar kötü bu linktekiler balık etli hatunlar superler

• işte diyorum ya balık etli

• Öncekileri Göster
    • iyide merak etmiyorum ki ben kendimi balık etli olarak değerlendiriyorum çünkü verdiğim linkteki kadını balık etli buluyorsan kendimide bulurum.

• tamam o zaman doğrudur güzel kadınlar bir bayanda öylee olmalı zaten benim tercihim :))

• Çünkü gerçekten şişman olan kadınlar : -"Ben balık etliyim" dedikleri için bir ön yargı oluşuyor.

• hiç bi balık etliyi linklerdeki haliyle görmemişlerdir o yüzden sis. :D

• evet o yüzden plajlardaki balina etli kızlara balık etli deniyor.

• ebabil bir kuştur mantığı diyosun :D

• balık etli odur evet , sibel can çok etlidir :)

• Ben bayılıyorum onlara :)

• halt etmiş onlar))))

• link deki balık etli ise süperler benim bildiğim balık etliler azıcık daha kiloludur ki onlarda çok hoş oluyorlar

• Balıketi şişko kızların uydurmasıdır.Kız-"Aslında ben şişko değilim kemiklerim kalın.Bir de balıketliyim" Kızları çok kaba bir sınıflandırma yaparsam 1)ele gelmeyen2)ele gelen3)ele avuca sığmayan (gerçek manada sığmıyor)olarak sınıflandırabilirz.Burada tercih her zaman ele gelenden(2. kategori) yanadır.3. kategoridekiler kendilerini 2. kategoriye ye sokmaya çalışıp balıketi kavramını yarattılar.Eski cevaplar serisi volume 27

• Yürü be..! :)

• ele gelen balık etlidir

• ohaaa olaya bak müdür:)))

• şişman demenin kibarcası da o nedenle ayrıca linklerde halt etmişsen balık etli o resimdekiler değil

• gönderdigin linklerin halk arasindaki tas bebek :) balik etli degil.

• balık etli en güzel ölçüdür zaten

• somon severim ben :)

• balinadan dolayı sanırım :D

• sen bile daha balık etli kavramını bilmezken birde atar koyuyorsun :)

• balık etli budur

• Öncekileri Göster
    • evet biraz daha zayıfım bundan ama benden kilolulara balık etli,bana zayıf denince sinir oluyorum

• balık etlilerin gögüs ölçüsü kaçtır peki :)

• resimlerdekiler balık etli değil bak sibel canın biraz zayıfı ile bu resimlerdeki kızların azcık şişmanını düşün işte balık etli öyle bişi ayrıca balık etliler şişman değildir

• Balık etli kadın candır be attınmı ele gelmeli :))))

• balık etlı bayan bıra bacakalrı dolgun olan kısler kalcaları dolgun goguslerı buyuk onlar balık etlı senınkıler degıl

• ee bunun bacakları ince göğüsleri küçük mü

• Öncekileri Göster
    • araştır istersen kelly brook balık etli model olarak kabul görüyor.

• bana gore degıl amaa

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 22

• bu kadın balık etli değil göğüsleri büyük sadece..soruna gelincede kadınlardan kaynaklı böyle bir algı var şişman kadın şişman olduğunu kabul etmeyip balık etliyim diyor genelde bu yüzdne kimse inanmıyor :) tıpkı boyu 167 168 olan kadınların 170 diye yuvarlaması gibi:)

• bu kadının göğüsleri büyük olmasada balık etli basenleride var bacaklarında dolgunluk var ve ayva göbekli

• şişmanlar kendilerini balık etliyim diye belirterek öyle bi tespit oluşturdu herkeste.aslında bu linktekiler balık etli.

• aynen

• aynen 2

• Linktekilere balik etli denmez bence.. biraz daha kilolu olmalari gerek... Mesela balik etli Meryem Uzerli´nin eski hali, ki bence kilo vermese daha iyiydi... Linktekilerin bacaklari duzgun, sadece gogusleri buyuk, ama kesinlikle balik etli degiller, bence bu linktekiler gayet normal, daha ince olsalar guzel olmaz...

• he ya, balık etliyim yani. alla alla.

• şişmanlar kendini balık etliyim diye kandırınca millet de öyle sanmaya başladı da ondan

• benim yazmama gerek kalmadı... aynen

• bunların giyinmiş olanı yokmuydu amac ne:)

• ne anladıysan o

• ilgi cekmeye calıştıgın bariz ortada

• şişmanlar balıketliyim der ve genelde diğer insanlarda şişmansın yerine daha kibarlaştırarak karşısındaki incinmesin diye balıketlisin der

• işte o yüzden şişman=balık etli diye anlaşılıyor.

• :) boşver takma

• bu balık etli değlki şekerm gayet dlgun göğüslü bir hatun yanı :D bak ama şu balık eetli :) link

• ama bu şişman :/

• senın yolladğnda taş:D:D balık et değl o

• balık etli taştır zaten

• Bugün balık etli evet canım. Bende balık etliyim ve çoook memnunum halimden.

• bu normal kiloda bir kadın balık etli bir kadın daha toplu olur biraz daha kilolu olur

• Tek bir soru sorayım sana hangi şehirdensin

• aynen yahu balık etliyim diyince bön gibi yok artık sen mi diyorlar . 48 kiloda olup da balık etli olunabiliyor.

• Bu linktekiler ilik gibi.

• mesela ben :P ama ben boyum kısa oldğu için öyle druyrum :D

• Lafı biryerlerinden anlayınca olan oluyor =D

• Bu kadinin sadece memeleri buyuk. Balik etli degil.

• bacaklarıda dolgun

• Öncekileri Göster
    • Normalin yok mu senin? Ya zayif, ya baliketli.

Neyse ya 36 balik etli olsun madem.
      Sikiliyorum su sitede.

• balık etli şişman olmayan ve zayıf olmayan ikisinin arasıdır zaten.

• bilmem balık değilince aklıma ilk balina geliyor ordan bağlıyorum sanırım kilolu diye

• Yoo her iki linktekide balik etli kivamina yakin ama balik etli degil. Bir kaç kilo daha alsalar balik etli olurlar bence.

• sibel can balık etliyse ben linlker gibiyim.

• :D

• Öncekileri Göster
    • karnımız yok

• :)

• Bu kadın dolgun yuvarlak hatlı.

• yani balık etli

• Balık etli demek istemedim. O kadın balık etli değil sadece dolgun.

• dolgun kadın balık etlidir zaten miranda kerr gibi kadınlar zayıf

• sana diyip onlar balık etli değil bildiğin zayıf sdece büyük göğüslü asıl anlamayan sensin

• kendimi kandıran bir şişko olmadığım için şanslıyım

• Öncekileri Göster
    • hayır zayıfsın dediler ama olmadığımı söylüyorum.

• hmm

• Bu kadın balık etki değil. Normal. Sadece göğüsleri büyük.Balık etli bu oluyor: link

• şişman 1 ton çekiyor sanırım o halde

Yükleniyor...