Balık etli kadın kavramını neden herkes şişman olarak algılıyor?

öyle olsa şişman denirdi yok sibelcan balık etliymiş flan balık etli budur

link

link

niye herkes şişman olarak düşünüyor ki balık etli denince?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bende anlamıyorum bacım, linktekiler bal gibi de balık eti.

Erkekler Ne Diyor 42

• Ben bayılıyorum onlara :)

• link deki balık etli ise süperler

benim bildiğim balık etliler azıcık daha kiloludur ki onlarda çok hoş oluyorlar

• ben böyle balık etli göremedim hiç :D sen yanlış yöndesin sanki

• öyle öyle

• ya dimi dimi sende haklısın burada çok var, sizin orada bir sen varsın herhalde herneysen in misin cin misin:D

• nerde bolluk orda ...luk diye boşuna dememişler göztepeli.

• Öncekileri Göster
  • afedersinde bunların neresi balık etli:)

• olan budur işte

• Bı kıza balık etlı kızlar ıyı olur demıstım kız bana gıder yaptı ben balınamıyım dıye :)))))

• Balık et bu mu? Bu bildiğin fit duruyor?

• evet diyorum ya zaten ideal olan budur en güzelide

• Göze batmıyor. Demek ki oran orantı önemli. Özetle linkteki açıkçası ben dahil, erkeklerin %90'ı için ideal bir kadın vücudu.

• evet bende öyleyim göğüslerim büyük belim incedir benimde ama kadında ayva göbek var basenleri genişçe ve bacakları dolgun.

• Öncekileri Göster
  • bıktık şişman kompleksinden

• bende öyle düşünmeye başladım nikneymi antişişman olarak değiştirsem mi?

• nerde çirkin kızlar var sizi buluyorsa var sizde bir problem :D

• olsun olmasın şişmanlardan bıktık şişman yağlı selülitli kızlar nete 10 sene önceki fotosunu koyuyolar biraz kilo aldım ama az hafif balık etliyim diyor veb kemi bir açıyor akrep nalan yanında sivrisinek gibi kalıyor..

• Öncekileri Göster
  • İlk linkdeki kadın işte fizik olarak benim hayalimdeki kadındır...

• aynı kadın zaten

• Balıketi şişko kızların uydurmasıdır.

Kız-"Aslında ben şişko değilim kemiklerim kalın.Bir de balıketliyim"

Kızları çok kaba bir sınıflandırma yaparsam

1)ele gelmeyen

2)ele gelen

3)ele avuca sığmayan (gerçek manada sığmıyor)

olarak sınıflandırabilirz.Burada tercih her zaman ele gelenden(2. kategori) yanadır.3. kategoridekiler kendilerini 2. kategoriye ye sokmaya çalışıp balıketi kavramını yarattılar.

Eski cevaplar serisi volume 27

• ele gelen balık etlidir

• Yürü be..! :)

• ohaaa olaya bak müdür:)))

• şişman demenin kibarcası da o nedenle ayrıca linklerde halt etmişsen balık etli o resimdekiler değil

• Çünkü şişman kezbanlar kendini balık etliyim diye tanımlıyorlar da o yüzden.

• bunlar balık etli değil daş daşşş :)))

• benim hiç şişman sevgilim olmadı. en ağırı 62 ya da 65 kiloydu hatırlayamadım şimdi tam kilosunu :)

• evet şişman kızlar sizide kandırmış

• benden iyi mi bilcen? :))

• Öncekileri Göster
  • gönderdigin linklerin halk arasindaki tas bebek :) balik etli degil.

• somon severim ben :)

• balık etli en güzel ölçüdür zaten

• balinadan dolayı sanırım :D

• bu balıktan balığa değişir misal istavritte balık balina da durum öyle olunca böyle oluyor falan derken işte ben gidiyordum sonra birde ne göreyim a-aaa sonra... 1 dk konu saptı neyse ben gidiyorum =((

• sen bile daha balık etli kavramını bilmezken birde atar koyuyorsun :)

• balık etlilerin gögüs ölçüsü kaçtır peki :)

• evet biraz daha zayıfım bundan ama benden kilolulara balık etli,bana zayıf denince sinir oluyorum

• anladım sende resimdekiler gibisin ama senden şişmanlar balık etliyim dedikçe sinirleniyosun :)

• Öncekileri Göster
  • resimlerdekiler balık etli değil bak sibel canın biraz zayıfı ile bu resimlerdeki kızların azcık şişmanını düşün işte balık etli öyle bişi ayrıca balık etliler şişman değildir

• halt etmiş onlar))))

• onlar sexy

• Herkes değil sadece şişko kadınlar öyle anlıyor. Daha doğrusu işlerine öyle geliyor. kadın düşün boy 160 cm, kilo olmuş 90. kurbanlık dana gibi. ama sorsan balık etli. balık etli öyle olmaz. 160 cm kadının ideal kilosu 45-50 arasıdır. ama 55 olursa da balık etli denir.

• bot ile kilonun zannettiğiniz kadar alakası yok, 170 boyunda 55 kilo ile, 1:60 boyunda 55 kilo bir kız hemen hemen aynı bedeb giyiyor,

• Balık etli kadın candır be attınmı ele gelmeli :))))

• aslında kusura bakma sen yanlış biliyorsun. linktek kadınlar balık eti değil.

normal vücuttan biraz daha yağlı olan ama sarkan bir kitle olmayan balık etidir.

sarkacak şekilde yağ kitlesi olan da şişmandır.

• Öff erkeklerin zevkinden anlıyorsun.Balık etli tabirine uyan kadın budur!

• balık etlı bayan bıra bacakalrı dolgun olan kısler kalcaları dolgun goguslerı buyuk onlar balık etlı senınkıler degıl

• bana gore degıl amaa

• araştır istersen kelly brook balık etli model olarak kabul görüyor.

• degıl ama balık et modelı degıl

• Öncekileri Göster
  • balık etin fazlası şişmandır ama aslen balık etli, zayıfla şişman arasıdır... linklerdeki gibidir aynen, ben de balık et sevenlerdenim, daha kadınsı daha seksidir her zaman bu bi gerçek

• Hafif toplu ise balık etlidir, şişmansa şişman, obezse obezdir. Fakat obez haricindekiler bana güzel geliyor.

• Hay linklere tıklamaz olaydım :S

• balık etli tam olarak linkteki bayanlar değil ama şişman da değiller.

• şişmanların suçu şişkoyum diyemiyoya balık etliyim oysa her tarafı sarkmış bari balina etli deyin

• link

ben buna derim balık etli hatun diye

10 üzerinden 9 da veririm

• Resimdekiler balık etli.Sibel Can şişman, bildiğin şişko.

• evet.

• daşş daşşşş maşalah

• Bunlar tas kızım bunlardan biraz daha şişman olanlar kötü bu linktekiler balık etli hatunlar superler

• tamam o zaman doğrudur güzel kadınlar bir bayanda öylee olmalı zaten benim tercihim :))

• iyide merak etmiyorum ki ben kendimi balık etli olarak değerlendiriyorum çünkü verdiğim linkteki kadını balık etli buluyorsan kendimide bulurum.

• görmem lazım seni o an karar verebilirim anca hemde anında ya zayıfsın derim yada oooo balık etlisin derim görmeden bişey diyemem resminden anlarım anında ekle istersen tanışmış oluruz ok sen bilirsin

• Öncekileri Göster
  • Çünkü gerçekten şişman olan kadınlar : -"Ben balık etliyim" dedikleri için bir ön yargı oluşuyor.

• bunlara 3 5 kg daha eklemek lazım..bıngıl bıngıl olmalı yani balık etli..lap lup değil ama titremeli ko 3 5 daha

• kimle iddialaştıysan gece gece :d peki budur

• balık etli budur

• balık etli odur evet , sibel can çok etlidir :)

• O karı balık etlimi la daş o daş :D

• işte gerçek balık etli bu

• ablacım senin gösterdiklerin direk taş oluyor.

balık etli dediğin kavram ingilizcede chubby diye olarak geçer.

örneğin şu ablamız gibi link

• balinada bir balıksa neden olmasın

• böyle şeyler sorduğuna göre sana da balık etli diyorlar galiba

• ya kızım boşver o zaman balıketliyi şişmanı falan. sen hayatın tadını çıkar kendini üzmeden

• alakası yok ben 60 kg altındayım ve balık etliyim

• balık etli kişi 60-65 kg olur. kemikleri batmaz ve göbeği olmaz. ama şişman 80 kgdan fazla olana denir

• Öncekileri Göster
  • şişmanlar kendilerini balık etli olarak lanse ettikleri için :D

• bence sorun yok :D

• balık etlilerde zayıfım desin o zaman.

• hiç bi balık etliyi linklerdeki haliyle görmemişlerdir o yüzden sis. :D

• ebabil bir kuştur mantığı diyosun :D

• evet o yüzden plajlardaki balina etli kızlara balık etli deniyor.

Kızlar Ne Diyor 22

• Linktekilere balik etli denmez bence.. biraz daha kilolu olmalari gerek... Mesela balik etli Meryem Uzerli´nin eski hali, ki bence kilo vermese daha iyiydi... Linktekilerin bacaklari duzgun, sadece gogusleri buyuk, ama kesinlikle balik etli degiller, bence bu linktekiler gayet normal, daha ince olsalar guzel olmaz...

• Bugün balık etli evet canım. Bende balık etliyim ve çoook memnunum halimden.

• bu balık etli değlki şekerm gayet dlgun göğüslü bir hatun yanı :D bak ama şu balık eetli :) link

• balık etli taştır zaten

• senın yolladğnda taş:D:D balık et değl o

• ama bu şişman :/

• bu normal kiloda bir kadın balık etli bir kadın daha toplu olur biraz daha kilolu olur

• Tek bir soru sorayım sana hangi şehirdensin

• sana diyip onlar balık etli değil bildiğin zayıf sdece büyük göğüslü asıl anlamayan sensin

• hmm

• hayır zayıfsın dediler ama olmadığımı söylüyorum.

• sana balık etlisin mi dediler?

• Öncekileri Göster
  • bu kadın balık etli değil göğüsleri büyük sadece..soruna gelincede kadınlardan kaynaklı böyle bir algı var şişman kadın şişman olduğunu kabul etmeyip balık etliyim diyor genelde bu yüzdne kimse inanmıyor :) tıpkı boyu 167 168 olan kadınların 170 diye yuvarlaması gibi:)

• bu kadının göğüsleri büyük olmasada balık etli basenleride var bacaklarında dolgunluk var ve ayva göbekli

• aynen yahu balık etliyim diyince bön gibi yok artık sen mi diyorlar . 48 kiloda olup da balık etli olunabiliyor.

• Bu linktekiler ilik gibi.

• mesela ben :P ama ben boyum kısa oldğu için öyle druyrum :D

• he ya, balık etliyim yani. alla alla.

• Lafı biryerlerinden anlayınca olan oluyor =D

• Bu kadinin sadece memeleri buyuk. Balik etli degil.

• balık etli şişman olmayan ve zayıf olmayan ikisinin arasıdır zaten.

• Normalin yok mu senin? Ya zayif, ya baliketli.

Neyse ya 36 balik etli olsun madem.

Sikiliyorum su sitede.

• gözümün gördüğüne mi inanayım bu söylenene mi :) ben 38 bedenim ve bu kadın benden kilolu duruyor benim karnım dümdüz mesela bunda karın var ayrıca 36.38 beden balık etli bana göre altı zayıf.

• Öncekileri Göster
  • bilmem balık değilince aklıma ilk balina geliyor ordan bağlıyorum sanırım kilolu diye

• şişmanlar kendini balık etliyim diye kandırınca millet de öyle sanmaya başladı da ondan

• benim yazmama gerek kalmadı... aynen

• şişmanlar kendilerini balık etliyim diye belirterek öyle bi tespit oluşturdu herkeste.aslında bu linktekiler balık etli.

• aynen 2

• aynen

• Yoo her iki linktekide balik etli kivamina yakin ama balik etli degil. Bir kaç kilo daha alsalar balik etli olurlar bence.

• Bu kadın balık etki değil. Normal. Sadece göğüsleri büyük.

Balık etli bu oluyor: link

• şişman 1 ton çekiyor sanırım o halde

• bunların giyinmiş olanı yokmuydu amac ne:)

• ilgi cekmeye calıştıgın bariz ortada

• ne anladıysan o

• sibel can balık etliyse ben linlker gibiyim.

• :)

• karnımız yok

• bende öyle fiziğim çok benziyor sadece karnım yok

• Öncekileri Göster
  • Bu kadın dolgun yuvarlak hatlı.

• dolgun kadın balık etlidir zaten miranda kerr gibi kadınlar zayıf

• Balık etli demek istemedim. O kadın balık etli değil sadece dolgun.

• yani balık etli

• şişmanlar balıketliyim der ve genelde diğer insanlarda şişmansın yerine daha kibarlaştırarak karşısındaki incinmesin diye balıketlisin der

• :) boşver takma

• işte o yüzden şişman=balık etli diye anlaşılıyor.

Yükleniyor...