Espri yapamıyorum.ne yapmam lazım?

insanlar arasın da konuşamıyorum.espri yapamıyorum.Bi espri yaptığım da ise devamını getiremiyorum.Bazı insanlarınyanın da kendimi önemsiz değersiz gibi hissediyorum.Napmam lazım nasıl inanların saygısını ve onları güldüren biri olmayı başarmalıyım :(

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• en iyi espiri iyi bi zekadan geçer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• EQ dusuklugunden. Iyi espriler EQ su yuksek insanlar tarafindan yapilir. Sen o esprileri kullanayim derken, bir bakmissindir ki vakti gecmistir. Yada yersiz zamanda yapmis olursun. IQ yukseltme nasil varsa EQ yukseltme belirli oranda vardir diye dusunuyorum. Bilmiyorum tam nasil yapilacagini ama mumkun mertebe az konusup gozlemle olabilir belki.

0|0
    0|0
  • Senin icin bu dunyada senden daha onemli hic kimse yok. Oncelikle bunu algilaman gerek. Espri yapmak dogalliktan gecer. Sanma ki o esprituel insanlar evde calisip gelip espri yapiyorlar. Bir anda oluyor hepsi. Espri yapmanda gerekli degil zaten. Tutarli durust ve kendine guvenen bir insan ol.. Bak gor hayatin ondan sonra nasil degisecek..

0|0
    0|0
  • illa birilerini güldürmek zorunda değilsin, sana kim güldür eğlendir millet sana hayran kalır demişse yanlış demiş. karakterin neyse onu yansıt. ciddiysen ciddi ol, komik olmaya çalışırsan güldürürsün ama istediğin mana da değil.

0|0
    0|0
  • Şimdi orada dur. Espiri yapamıyorsun diye kendini önemsiz, değersiz hissetmek olmaz. Espiri yapamıyorsan, espiriyi yeterince sevmiyor olabilirsin. Sırf başarı için, saygınlık için espiri yapmak istiyorsun. "Napmam lazım nasıl inanların saygısını ve onları güldüren biri olmayı başarmalıyım :(" Fark ettin mi?

0|0
    0|0
  • Bir kadınlar zaten espri konusunda çok kötü yapmana gerek yok. İkincisi öyle düşünürsen öyle olursun. Kendini bu kadar harcama. Onlarda sonuçta insan. İçinden gelmiyorsa yapacak birşey yok.

0|0
    0|0
  • Espırı konusunda kafa yorma derım. Taşıma suyuyla değirmen dönmez. Espırı olmadanda saygın bırı olabılırsın ama önce kendin olman gerek. Kendini keşvet..

0|0
    0|0
  • palyaço mu olmak istiyorsun.. boşver olduğun gibi görün... sadece gülümsen yeterlidir

0|1
    0|0
  • Kitsp oku, gündemi takip et...

0|0
    0|0
  • sadece espri yapmakla saygı kazanılmaz. en büyük sorunun bu olsun.. dürüst ol, saygılı ol, samimi ol, iyi meziyetlere sahip ol, saygı gör..

0|0
    0|0
  • doğuştan gelen birşey o, kişilikle ilgili. çok da iyi olmuyor güldüren biri olmak bazen. tam tersine saygıyı kabedebiliyorsun. boş ver sen kendin gibi ol.

0|0
    0|0
  • yaptığın espri sahip olduğun bilgi ve kültürle alakalıdır bence

bunla ilgilenebilirsin.

0|0
    0|0
  • İnsanları güldürme şaşırt ve taktirlerini kazan nasılmı bilgiyle

0|0
    0|0
  • Doğuştan gelen birşey o bacım hapı falan yok yani :D

0|0
    0|0
  • Yetenek işi bu, çalışarak olmaz.

0|0
    0|0
  • Bende acayip espiri yapıyorum dozu kaçıyor millet artık gulmekten yoruluyor.

0|0
    0|0
  • Rahat düşünmen gerek ve gözlem gücün iyi olmalı

0|0
    0|0
  • Olsun fistik yahuuu

0|0
    0|0
  • fotomu al t short bas

0|0
    0|0
  • bir adam vardı ikisi yoktu :D

0|0
    1|1
  • espri yapamıyorsan pasta yap yesin millet o sekılde mutlu olsunlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence hiç kasma bacım kendin ol yeter.

0|0
    0|0
  • O konuda üstüme tanımam :) ama hiç çalıştığımı bilmem aniden ağızdan çıkıyor

0|0
    0|0
  • Yapamıyorsan zorlama.

0|0
    0|0
Yükleniyor...