Evde yapılacak sporlar?

evde yapabilecek spor önerir misiniz? boy160 kilo 48 ama hafif kas yapmak istiyorum.

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• kilo ve boy benimle aynı
    squat yapıyorum ağırlıklı ve ağırlıksız.
    evde yapabileceğin en güzel en özel hareket.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• fitsharp adlı sitede

0|0
    0|0
  • bady kız seni önce dumbell alman lazım sonrası kolay internette çalışma programları var bende 3 sene olacak bu sporla ilgileniyorum yardımcı olurum

0|0
    0|0
    • beslenme şekli nasıl olmalı peki?

• emek yememelisin pilavda aynı şekilde tavuk balık yumurta kısacası proteinli besinler ye pilav türü karbonhidratlı besinleri spor yapmadan 2 saat kadar önce ye

• Hiç çekmediysen günde 30 şınav 30 mekik ve imkanın varsa 20 barfiks çekebilirsin 15 dk dinlenerek 3 set yaparsan ciddi kas oluşumları başlar ağırlık alabilirsin (dambıl) halter önermem boy kısaltır. Ama benim ciddi bir kasım olsun hem görünüş hem güç açısından diyorsan fitnesse gitmeni öneriyorum

0|0
    0|0
    • yok hafif olsun istiyorum. dediklerinizi uygulamaya başlayacağım.

• koltukta totoyu yayma evde spor yapılmaz

0|0
    0|0
  • kendi ağırlığınla bölgesel hareketler yapabilirsin internete bak daha detaylı bulabilirsin

0|0
    0|0
  • Yatmak, yuvarlanmak, zap yapmak, yemek yapmak, temizlik yapmak..

0|0
    0|0
  • Mekik çekebilirsin

0|0
    0|0
  • yufka açmak, sarma sarmak, pirinç ayıklamak vs vs.

0|0
    0|0
  • plates :D

0|0
    0|0
  • Hangi kas bölgesini geliştirmek istiyosun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• benimde boyum ve kilom öyle youtube karın kası abs yaz onları yap ip atlıyorum bide ben biraz boyum uzasın diye :D

0|0
    0|0
  • Squat ve six-pack çalış. Ikincisi cok emek ister. Arastirip daha detayli bilgi else edebilirsin.

0|0
    0|0
  • babanla güreş

0|0
    0|0
  • Sevişmek...

0|0
    0|0
Yükleniyor...