Kızlar hepiniz mi aynısınız ? Çok merak ediyorum vallahi billahi bak.

Şu saatte viskinin dibine sigarayla vuruyosam bence hepiniz aynısınız .. Bu eski sevgiliyle arkadaş olma olayı nedir lan ? oh öpüşün yiyişin sonra arkadaşım. biz aynı b*ku yesek ağzımıza s*çarsınız ama .. yapmayın kızlar bunu size rica ediyorum yapmayın bizimde bi sabrımız gururumuz onurumuz var yapmayın nolur.

0|0
96

En İyi Kız Görüşü

• tokuştur diyorum sana ...

0|0
    0|0
    • helalin var ... gel 2 tane daha 35 lik chivas'ım var beraber devirelim anasını satıyım.

• geberene kadar içesim var ...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Ağır yaralı, komada :/

1|0
    0|0
  • eski sevgiliyle dost olunmaz ama rastladığında bi selam ver aga bari ayıp olmasın :D

0|2
    0|0
    • gördüğünde bi selam vermek ayrı bişey sevgilin varken hiç bitmemiş gibi konuşmak ayrı bişey..

• olur canım olur ballll gibi oluyomuş bende yeni öğrendim. ama bu sosyal medyanın kurbanı olayım ben.

• sevgilim öyle yaparsa defff ederim.

düşünsene diyo ki: - ahmet senle ne güzel öpüşüyoduk hatırlar mısınnn? -süperdik kanka :D

• Çok ayıp etmiş ama önce şu içkiyi bırak git yat,sabah sakinleşince yorumları oku bence. Hem sevgilin hata yaptı diye herkesi aynı kefeye koymaya hakkın yok! Mesela benim eski sevgilim bile yok,bir tane var ve kısmetse evlenicez.

0|1
    0|0
  • Vur kadehi ustammm :D Genel konusmaa bence eski sevgilimi gördüğüm an uzaklaşıyorm bide arkadasmı olucamm yuhunuz :D

0|0
    0|0
    • işte herkes senin gibi olsa ... ahh ahh.

• Hiç bile üzülme derim . konustun mu hiç sevgilinle konusmanı istemıorum falan dedın mı ?

• Tabi haklısın ama bende şimdi senin gibi yakınıyımmı eski sevgilim ayrıldığımızdan beri benimle uğraşıyo üstelik ayrılma kararını birlikte almıştık o insanın kişiliğle alakalı cinsiyetiyle değil

0|0
    0|0
    • demekki hala SEVİYO ! kişiliği batsın ben başka bişey demiyorum ... o değil o kadar kızın kalbini kırdım ona yanıyorum .

• peki ya senin kalbin kırılmadımı bide bu açıdan bak

• eski aşktan dost olmaz diyorum:D Bir şekilde kıvılcımlanabilir tekrar birşeyler.. Yani tehlikeli

0|0
    0|0
    • Gerizekalılık bende ben onun için bütün eski sevgililerimden vaz geçtim hepsinin kalbini kırdım mallık bende yani . buda bana ders işte.

• ondan farkım kalırmı sence bayan ? ben onun kadar düşemem.

• bazen herşey karşılıklıdır bayım:D

• İçme çok çişe kalkarsın

1|0
    0|0
  • bebekpatigine katiliyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Aslında biz erkeklerde çok tiksinciz, bazılarımız aşk acısını kullanarak kızları tav etmeye çalışır ve hakkında kısmına şöyle şeyler yazabilirler:

"ben kimim biliyomusun? ben aşktan canı yanan , sevdiğim için çok pişman olan, asla yapmıcam dediğim şeyleri yapan,ve karşısındakine kendimden fazla değer veren hıyarın birisiyim ^^,"

Utanç verici, iğrenç, tiksindirici...

0|0
    0|0
    • eğer bu yazdıklarımı kızları tavlamak için yazsaydım , o gün ölene kadar içmezdim gider bir kız daha bulurdum ;)

• arkandayım dost şişenin dibine kadar haklısın

ayıdan post eski sevgiliden dost ooooolmaaaaaaazz..

0|0
    0|0
    • 1 tane 35 lik bitti bile ... bi insanın üstüne bu kadar gidilmez ki. şunu anladım sevmek BANA GÖRE DEĞİL...

• bana göre de değil galiba henüz tam anlayamadım anlayamıyorum amk.

• keşke şimdi viski olsaydı ne içerdim ama :) cuma saati çarpılcaz :)

0|0
    0|0
  • Puhahahahahahah sokayım öyle arkadaşlığa -ne güzel öpüşüyorduk ama dimi kanka ?

0|0
    0|0
  • kimin eli kimin cebinde.

0|0
    0|0
  • bunların alayı böyle kedi gibiler

0|1
    1|0
Yükleniyor...