Sevdiğim kızın bizim sınıfa sevgilisi gelmesi

bu durum çok kötü ve çok vahim bi durum kelimelerle anlatılmaz o an bebeyi tutup tokatlıyasım geliyo bir gün şeytana uyup vuracağım çocugu o derece kötü oluyorum bi çözüm söyleyin ne yapıyım

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• benden hoşlanan bir çocuk vardı. Neyse işte ben ona hiç yüz vermiyordum falan. Sınıfa çıkmak üzere olduğum çocuk geldi yanıma oturdu. Bu gördü bizi ve hiç takmadı anlatamam sana neşeli şarkı açıp oynuyor bir de deli oldum sinir oldum bugün gözüm hep istemsizce ona kaydı.

0|0
    0|0
    • öyle birşey yapsam mı ki bilmiyorum ama bu haldeyken zor

• peki filmlerde ki gibi öylesine kız ayarlasam kendime kıskandırmak için

• Hata.Şu anbenden hoşlanan çocuk kendisine kız ayarlasa bidaha yüzüne bakmam onun

Kızlar Ne Diyor 4

• öyle bişey yaparsan ayrılma ihtimallerinden sonraki sen ihtimali yalan olur ;)

0|0
    0|0
  • Kıskanma.

0|0
    0|0
    • kıskanma değil kızı yıllardır seviyorum söyledim kendisine de ama red etti beni ama ben hala aşığım ona ve sevgilisiyle birlikte görünce kendimden geçiyorum

• içinden la havle çek

0|0
    0|0
    • çekiyorum sakin olmaya çalışıyorum

• zor bi durum gözünün önünde ama dua et unutmaya çalış elden bişey gelmez

• allan almış veren vermiş sana noluyor?

0|0
    0|0
    • nasıl bana noluyor böyle bi durumu yaşa bir sen

Erkekler Ne Diyor 1

• Sanane arkadaş ? Delikanlı adam sevgilisi olan kıza bakar mı ? Baktın bide gelmiş sevgilisini tokatlayacağım diyorsun. Kendine gel ayıp sölediğinde düşündüğünde

0|0
    0|0
    • ne delikanlılığı şimdi aşk da gurur da delikanlılıkta yoktur sevgi vardır

• Dediğin gibi allah büyük. Seviyorsan sana sevme dememizle sevmeyecek değilsin gönül ferman dinlemiyor ama en azından uzak durabilirsin. O çocuğun yerinde sen olduğunu farzet başkasının sevgiline öyle düşünmesini vs istermiydin ? İstemezdin kesinlikle. Hayırlısı herşeyin. Yarın ne olacağı bilinmez. Ayrılırlar anlaşamazlar vs o zaman düşün ne düşüneceksen. Hadi iyi geceler

• Eyvallah güzel özetledin olayı teşekkür ederim iyi geceler

Yükleniyor...