Insanların bazen içlerini okumak ister miydiniz?

insanların bazen içlerini okumak istermiydiniz? hani aslında seni seviyor ama öyle davranmıyor ama hissediyosun sevdigini anlıyosun işte bir şekilde.. ama bazen kaçamak bakışlar bazen kaçmalar bazen yaklaşmalar... aslında cok konusmak isteyipte imkansız gbi gözuken bir boşluga düştünüzmü hiç? her gün kendinize söz verip ertesi gün dilinize yenik düştünüz mü? bu balçıktaan kurtulabildiniz mi siz hiç?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben istemezdim. Hayatı sürprizleriyle yaşamak gerekiyor diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • aşk konusunda bahsediyorum. umarım bu duruma düşmezsin

• İyide o zamanda güven duygusunun bir önemi kalmazdı.

Erkekler Ne Diyor 8

• onun seni sevip sevmediğini düşümek karın ağrısı yapar hatta kabız bile yapar onun için çok kafaya takmadan ilişkiyi yaşamak lazım

0|0
    0|0
  • Böylesi daha heyecanlı.

1|0
    0|0
  • evet insanların içini okumak istedim ne güzel de olurdu ama ..

ve o dediğin boşluğada düştüm sonra sanırım boşluktan çıktım yani en azından çıktığımı sanıyorum dilime de bikere yenik düştüm bi daha da düşmem herhaldee...

0|0
    0|0
  • sen naptın yaaaa baya bi karıştırmışsın kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Hiç bir insanın içini okumak istemiyorum nedenmi duyucaklarım , görüceklerim beni çok kırabilir

0|0
    0|0
  • En çok yapmak istediklerimden bi tanesidir hayatta...Soruna 5 yıldız

0|0
    0|0
  • hislerim kuvvetlidir 100de 70 tahmnlerm doğru çıkar içini okurum yani

0|0
    0|0
  • her gun aynı duruma dusuyorum.ama dedıgın gıbı bazı seyler ımkansızdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ne güzelde döktürmüşsün :) valla aynen öyle bazen bi sokağa giriyosun hiç bilmediğin bi yer ama yürümeye devam ediyosun utancından kimseye soramıyosun adresi belkide kendini belli etmek istemeyişinden snra yürüyosun yürüyosun belki çıkmaz sokak belki doğru yere gitmiyosun snra tutamıyosun dilini gönlünü soruveriyosun ben napıyorum nerdeyim kime gidiyorum ne için kimin için...

0|0
    0|0
  • istemem düşündükleri onların olsun.. düşündüklerini düşünmek bile yorucu

0|0
    1|0
  • Sen benim icindekileri anlatmissin bir ara onun icindekileri de anlat bana

0|0
    0|0
    • emin ol o da senin icini okumak istiyodur..

• sen daha değerlisindir ondan. bosver hem ne yaptıki o sana?

• O bisey yapmadi ki yani aslinda bilmiyo sevdigimi de ama bilmemesi en iyisi kaybetmektense

• kesınlıkle bunu ıstemezdım. mutlu edıcegı kadar canımı acıtan tarflarıda ck olucaktır

0|0
    0|0
  • patlatıyom yarın planımı yaptım ustune basytın :D bunu ıma etcem bakalım ıns anlar ozaman

0|0
    0|0
  • İçini okumayı isterdim gerçekten.

0|0
    0|0
  • Çok isterdim ama sadece bazen :)

Ama senin durumunda olsaydım kesinlikle isterdim.

0|0
    0|0
  • Istemezdim kendim o kişiyi çözmek isterdim. Insanların içlerini okuyabilseydik gerçekten çok uzulurduk.

0|0
    0|0
Yükleniyor...