Arkdaşalar anadolu yakasında wing chun dersi veren yerler neresi ve fiyatlar ne kadar?

gitmek istiyorum ancak hem kız olduğum için ailem müsade etmiyor sakatlanmamdan korktukları için ayrıca balık etliyim şuaralar spora başladım ama yinede utanıyorum sizce nasıl ikna edebilirim ailem baya düşkün bana kıyamıyorlar bişey olmasına

0|1
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• kick boksa baslasanda olur tabı ıstersen. hem zayıflarsın hem saglıklı olursun hemde kendıne guvenın artar. sakatlanmazsında cunku korunma malzemelerını takıyosun ve oraya gıttıgındede hemen dovusturmuyolar. once egıtıyolar sonra zaten sen kendın ıstıyosun dovusmeyı

0|0
    0|0
    • çok istiyorum ama ailem tamamen önyargılı ve karşılar hemen bunu duydukları an kavga çıkarıyorlar istemiyorlar. ancak ben çok istiyorum gitmeyi hem grüntüm hemde kendimi korumak için hep dayak yiyorum kızlardan :( wing chun u özellikle istedim bayanlarda olur diye yalnız kalmak istemedim

• sen yapıyormusun bu sporu bayanlar geliyor mu ya da biraz kilolu kızlar falan

• 9 ay falan oldu yapalı gelıyolar ama cok gelen gıdıen olmuyo sen bıraz arastır ve etrafında bulursun ıllakı kızlarında gıttıgı bı yer

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...