Sevgilinizin aklını karıştıran biri olsa ne yapardınız?

diyelimki sevgilinizin aklını karıstıran birisi var bununla mücadelemi edersiniz yoksa vazgecermisiniz ?

0|0
13|15

En İyi Erkek Görüşü

• Aklı karışıyosa sevme konusunda bi eksikliği vardır kalbini miptiğimin yol verırım yarışmada mıyız hadi kızın kalbını kım kazanacak bakalım diye mucadele edeyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• yanındaki aklında değil de bir başkası varsa asla mücadele etmem seçim onun çünkü zaten öyle insandan hayır gelmez

1|0
    0|0
  • aklını karıştıran adamın önce ağzını burnunu kırarım. sonra aklı karışmış olan kız arkadaşımı başımdan defederim.

1|0
    0|0
  • sevgillin diyorsun demeki onu sevip sevgili olmuşum tabikide mücadele ederim insan seviyorsa yolun sonunu görmeli...

0|0
    0|0
  • Sorum gayet açık ve net şu lafada harbi ayarım :S

mücadelesini ederim baktım birşey yok setter git derim

0|0
    0|1
  • Amaaaaan, aklı karışıyosa sallayacaksın zaten ..

0|0
    0|0
  • gerçekten seviyormusun onu_?

0|0
    0|0
  • aklı karışan kızın evlenincede aklı karışır karışık kızlarla işim olmaz hayatımı karıştırır

0|0
    0|0
  • soruya bak...

aklını karıstıran bırı varsa benle iş yok...

o karıstırmaya devam etsin

0|0
    0|0
  • Önce aklını karıştıran birini ikiye bölerim ondan sonrada ayrılırım.

0|0
    0|0
  • sen savaş sonra bırakırsan bırakırsın ama önce kazan

0|0
    0|0
  • aklı karışıyosa eğer karışmamasını sağlarım. vazgeçerim yani umrumda da olmaz

0|0
    0|0
  • kadınlar genellikle daha iyi mücadele edebilirler böyle durumlarda ben de mücadeleyi denerim

0|0
    0|0
  • cehennemekadaryoluvar üçününde

1|0
    0|0
  • o oğlanın kafasını kopararım sevgiliminde canına sıçarım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• ne mucadelesı verıceksın sı.sonucta o senın sevgılın ona ılgı duyanlara engel olamazsın oda sana ılgı duyanlaraolamaz.dısarının ılgısı onemlı deıl onemlı olan sevgılın bence sen sevgılınle bas edebılmelısın

0|0
    0|0
  • oof süper soru gece gece :)) ben de onun aklını karıştırırdım şekerim eğer onu istiyorsam başka yapılacak bir şey yokk,mücadele yanii.

0|0
    0|0
  • Aklinin kurcalanmasina musaade ediyorsa hic ellemem.

Ne hali varsa gorebilir.

1|1
    0|0
  • ben varken başkası onun aklını karıştırabiliyosa ben die bişe hiç olmamış canı cehenneme

1|0
    0|0
  • vazgecerim ben. kim olursa olsun baskaları tarafından YÖNLENDİRİLİYORSA bitmiştir

1|0
    0|0
  • Sevgilim beni gerçekten seviyosa eger ugrasırım; benim olan benimdir yok öyle !

1|0
    0|0
  • aklı sevgilimken karışıyorsa yolu gösteririm ileri gitmez o ilişki..

1|0
    0|0
  • Ben vazgeçtim...

0|0
    0|0
  • Seviyorsam mücadele ederim.

0|0
    0|0
  • Hiç uğraşmam! Aklına bile getiriyorsa kendisi bilir.

0|0
    0|0
  • Mücadele etmem aklını karıştırıyorsa benimle alakası kalmamış demektir.O kadarda acizlik olmaz.

0|0
    0|0
  • SONRAM AKLINI KARIŞTIRANIN AKLINI BEN KARIŞTIRIRDIM...

0|0
    0|0
  • sevgilin gerçekten sana aşıksa aklıda karışmaz eğer aşık değilse sen engellesende bişey yapmazsın o yüzden hiç takmam bile

0|0
    0|0
Yükleniyor...