Fitness yaptıktan sonra yemek yenmemeli mi?

Fitness yaptıktan sonra yemek yenmemeli mi? Bilenler yazsın lütfen.

0|0
11|23

En İyi Kız Görüşü

• Deli misin tabiki yenmeli. Izgara türü yanında salata en favori yeme alışkanlığın olsun hatta.

0|1
    0|0
    • Çok teşekkür ederim. Ablam 'Fitness'dan sonra yemek yeme göbek çıkar. Hemen yağa dönüşür yediklerin' demişti. O yüzden sordum.

• Sende sağol :)

• kız işi biliyor

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Bununla ilgili bildigim 2 rivayet var. Benim hocam kesinlikle yeme diyor. Sebebi hani doymak bilmezsin, çok yersin yaptigin spor bir işe yaramaz diye.. ama biryerde okumustum hemen 1 saat icinde yersen hizlica yakarmişsin diye.. bence ölçülü yiyorsan sıkıntı olmaz

1|1
    0|0
  • Her spor dalindan sorna yenir. Tenis disinda. 1-2 saat metabolizma calisir spordan sonra. Karbonhidratli olmadikca yemen gerek yemek.

0|1
    0|0
  • hayır yapmadan önce yersen yaptığın spor enerjiye dönüşür daha iyi olur senin için yaptıktan sonra yememelisin hafif şeyler ye yoğurt meyve gibi

0|1
    1|2
  • Yemelisin tabii ki protein agirlikli daha cok. Kas gelisimi icin önemli ilk 1 saat icinde yenen yemek. Ben oyle biliyorum.

1|1
    0|0
  • yenmemesi lazım oncesinde protein alınır yenir.

0|1
    1|0
  • Yenmeli yarim saat arayla

0|1
    0|0
  • yenmemeli

0|1
    1|0
  • bir saat once yemis olman gerekiyor

0|1
    1|0
  • Protein tozu alıyor musun?

0|1
    1|0
  • yememen daha iyi, kalori miktarı geri depolanmis oluyor. Oncesinde yenmeli ancak 2 saat kadar.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Spor yaptıktan sonra kas kaybı yaşamamak için kaslara acilen protein gerekir ve kaslarında büyüme olur protein almaz isen kaslarda yıkım başlar ve dimyada pirince giderken evdeki bulgurdan olursun. Bu yüzden spor yaptıktan sonra mutlaka whey protein shake içmelisin. Eğer yoksa bir paket torku çikolatlı süt tüketebilirsin (en yüksek proteine sahip süttür 100 gr sütte 4 gr protein var.) Spordan hemen sonra yemek yesen bile etin sindirilmesi yaklaşık iki saati alacağı için bu süre içerisinde kaslarda yıkım olacaktır.

0|1
    0|0
  • Yenmeli değil yemek zorundasın. Enerji kaybı yaşıyorsun glikojen depolarına kadar boşalıyor. Yemediğin zaman halsiz kalırsın, gelişim göstermezsin.

0|1
    0|0
  • Yenmeli tabi. Mümkünse hemen yenmeli.

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum malesef. .

0|1
    0|0
  • Yenmeli, gerekli proteini almalısın.

0|1
    0|0
  • Spordan 15 dakika sonra elma, armut gibi şeker içeren bir meyve, akabinde de protein ağırlıklı olması iyi olacak bir yemek öneririm.

0|1
    0|0
  • Yemelisin tabii ki

0|1
    0|0
  • Bak kardeşim senin yemek olarak aldığın protein en fazla 6 7 saat sonra kana geçiyo olabildiğince spordan 6 saat önce çok güzel protein ağırlıklı ye. Sen spordan çıktıpın zaman o hafiflemeyi hissederken proteinler kana geçsin vücut ihtiyacı karşılasın. Paralı proteinler tozlar vs. Anında kanka geçtiğinden etkisi var spordan önce sonra derler hatta özellikle sporla kana geçsin diye 👍👍

0|1
    0|0
  • Protein ve karbonhidratli seyler yersen sorun yok yag oranina bagli protein veya karbonhidrat agirlikli beslen

0|1
    0|0
  • ye ye

0|1
    0|0
  • Dinlendikten sonra yagsiz ye knk

0|1
    0|0
  • saçmalamayın be kardeşim bütün cahiller mi toplanmış tabikide yiyeceksin yemeğini tabi kaslar zaten parçalıyor kendini onları beslemek lazım en geç yarım saat içinde protein ağırlıklı beslenmelisin

0|1
    0|0
  • Yenmeli, yenmeli ki protein alasın.

0|1
    0|0
  • hayır kesinlikle yeme yeşil elma flan ye ağır şeyler yeme

0|1
    0|0
  • hayır 1 saat süreyle yemek yenmez belki bir muz olabiilir

0|1
    0|0
  • yiyicen cok yiyicen gunde 6 7 8 9 oyun yıyıceksın ne kadar kas o kadar yemek sürekli yiyeceksın sısmek için

0|1
    0|0
  • önce yemek sonra spor,

0|1
    0|0
  • Uyuduktan sonra felan yenilmeli bence

0|1
    0|0
  • tam tersi spor yaptıktan sonra vücutu beslemen gerekir

0|1
    0|0
  • Proteinli gıdalar yemelisin tavuk mesala

0|1
    0|0
  • Ben şu sıralar ton balıklı makarna yiyorum , yemezsen olmaz.

0|1
    0|0
  • Tabi ki

0|1
    0|0
Yükleniyor...