Türkiye'nin Tek Profesyonel Bisiklet Takımı Torku Konya Şekerspor Kapandı. Devletin desteklemesi lazım değil mi?

Cumhurbaşkanlığı Turu'nda ülkemizi en iyi şekilde temsil etti ancak maddi imkansızlıklar onları da vurdu. Torku Konya Şekerspor artık yok. Kepengi indirme kararı alan Yeşil Siyahlılar'da pedal çeviren sporcular ise ortada kaldı. En kötüsü de; 2016 Rio Olimpiyat kotası alan milli bisikletçimiz Ahmet Örken'in bu isimler arasında yer almasıydı.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Devlet bugün e kadar hangi düzgün bir alt yapıyı veya projeyi desteklemiş ki?

Tubitağın beğenmediği proje'yi bile Nasa 1. seçti ve uzay araştırma ekibine alınan ilk Türk birey yaptı.
    Primci bir Ülke'de yaşıyoruz. Söylenecek çok şey var da sözcükler anlatmaya yetmiyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Devlet ancak iş çıkarı varsa destekler

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kimin umrunda ya. Konyada yasiyorum ilk defa duydum.

1|0
    0|0
  • nasıl ya :(

0|0
    0|0
  • Arkadasim bunun icin BİMER e yaz basbakanlik iletisim merkezi ilgilenirler ben cok sorunu buraya yazdim ilgilendiler.

1|0
    0|0
    • Arkadasim dedigimi yapsan iyi olur burada care arayacagina

• Çare aramıyorum. Sadece devlet neden desteklemiyor diye merak ettim de.

• Devletin tek sorunu bu dehil canim o kadar cok sorun var ki bu sorunu dile getirirsen bence ilgilenilecektir.

• devlet tüm maddi desteğini TÜRGEV vakfına yatırıyor

1|0
    0|1
  • Kendilerini duyururlarsa belki onlara imkan sağlar

1|0
    0|0
  • Saraya makam arabalarına para var, spora, bilim teknige gelince ödenekler tükeniyor akape de galiba

1|0
    0|1
  • Devlet her rengi boyadı bir fıstık yeşili kaldı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...