Bir erkeğin parası olmadığını anlayınca neden hemen soğuyorum?

Arkadaşlar burda kınayacaksanız hiç yorum yapmayın şimdi meseleye gelelim birini beğeniyorm hoşlanıyorm ama parası veya kariyeri olmadığını öğrenince hemen soğuyorum veya paralı birisi çirkin olsa hiç etkilenmesem bile paralı olduğunu öğrenince hemen onu şirin görmeye başlıyorm gizliyi açık bıraktım özellikle kızların yorumlarını merak etiyorum sizede oluyormu böyle şeyler=?

0|0
15|30

En İyi Kız Görüşü

• yok yorumlara bakma sen para önemli değil diyenlerin de paralı birisi çıksa karşılarına tavırları nasıl değişir görürsün bende de aynısı oluyor paralı erkekler çekici geliyor bana da haklısın

3|0
    5|3
    • yani benim gibi oyur demi sanada yani bence bunlar hep yalan söylüyor dürüst olamıyorlar

• bence de söylemeye çekiniyolar bence ama gerçek bu

• o kadar da basit değil yorgunadam

Erkekler Ne Diyor 30

• Peki parası olan ama bu parayla ukalalık yapanlar itici geliyor mu mesela. Bazı adam vardır parası vardır ama bunu mütevazi bir şekilde kullanır, valeye arabasını verirken koçum değil kardeşim der. Yani parası olsun da varsın koçum mu desin? Bu arada mert sorun için tebrik ederim, gizli sormasan daha mert olurdu.

0|0
    0|0
    • gelmiyr

• O halde erkeğin senin bulunduğun pozisyonunu yükseltmesini istiyorsun. Kesinlikle sataşma değil teşhisim yanındaki erkekle sınıf atlamak istiyorsun.

• çok normal kızlar geleceğini garantiye almak ister. mesela çocuk doğurcak falan ona nasıl bakacak rahat bir şekilde vs o tarz şeylerden dolayı. kınamıyorum ama ülkenin eğitim ve ekonomi politikalarını kınıyorum bizim insanımızı başka ülkelere köleleştiren adımlar attıkları için.

2|0
    0|1
  • Elbette kendini garantiye almak istmen normal ama bunu gönül eğlendrmk için yapıyrsan yazk. Evlilik için diyorsan normal.

2|0
    0|0
  • yıllardır diyorum kadınlar parayı sever :) sorun süper:)

2|0
    3|0
  • kötü bir durum ölümlü dünyada insan rahat yaşamak ister tabi ama para herşey deyilki

1|0
    0|0
  • ee bişeye benziyomusun bari?

4|1
    2|1
  • ahaha kız o kadar kınayacaksanız yorum yazmayın demiş millet yine giydirmiş. tercih meselesi sende haklısın yani geleceğini garantiye almak istiyorsun.

2|0
    0|1
  • Senın durumun ıyı değil psıkoloğa git bence sen gerçek aşkın ne anlama geldığını orda bir tartışın zengın olup sana hayatın zından ederse? Yada evlendın çok daha zengını çıktı onlamı gıdeceksın bu sefer? Tamam parada onemlı ama yetecek kadar varsa sana bakabılıyorsa gerısı onemlı değil sen parası olanlar mutlu mu sanıyorsun? annının terı ıle çalışan o ameleler varya eve gittiklerın de bir parça ekmek getırseler onun ve aılesının mutlulugu dunya servetıne değişilmez...

0|0
    1|0
  • Paracısın işte

senin için tek gerçek para bu yüzden kaynaklı

seni kontrol altına almış

yalnız bu paracı olman pek iyi değil seni kötü yollara itebilir :(

1|1
    2|0
  • kaşarsın demek ne yapalım senin de karakterin böyle yapılacak bir şey yok .

2|1
    4|0
  • acı bi gerçek, para sadece güzel bi araçtır, ama parasız da yapabilecek şeyleri olmalı insanın, sadece parayla etkiliyosa, parasının yettiği kadar etkilesin bakalım

0|0
    1|0
  • sırf itirafın için 5 yıldız veriyorum.yoksa erkek milletinin böyle birinin 11. yüzyıldan bu yana tüm silsilesine nasıl saydıracağını bilirsin .:d

0|0
    2|0
    • ya dürüst olmak istedim kızlar çok iki yüzlü yorumlar beni üzdü

• burda mevzu şu,para meselesini ilk plana koyman.sıkıntı bu.insan sevgilisinin zengin olmasını isteyebilir yada eşinin eşi olavak kişinin ki ilerde rahat edelim diye.ama olursa olur olmazsa olmaz o 2. olanda olmalı..adam zengin olunca heralde daha bi bakımlı temiz daha bi asilzade gibi görünüyor olmalı..şuna dikkat etmek lazım,bi sana değil biçok kişiye öyle görünüyodur ve adamın imkanı olduğu sürece altından çıkmaz kızlar.sen de boynuzlarınla dolanmak zorunda kalırsın.sadece bi örnek bu.

• Yıllardır aradıgım karakterdekı kız ıste, boyle olmalı evlenılcek kız. olay budur.

2|0
    1|2
  • Haklısın. Benimde paralı kıza bakışım değişiyor.

1|0
    2|0
  • Paragöz olmuşun sen :)

0|0
    3|0
  • senın maddi durumun ve karıyerin ne acaba ?

0|0
    2|1
  • kendini satmak istiyorsun resmen baban yasinda zengin adamlar var onlardan birini tavlamaya bak sende

0|1
    0|0
  • Son Ağaç kesildiğinde, Son nehir kuruduğunda, Son balık öldüğünde beyaz adam paranın yenmeyen bişey olduğunu anlayacak.

0|0
    0|0
  • Materyalizmin kölesi olmussun

2|1
    1|0
  • Doğruca tost ocağına havale ettim seni :)

0|0
    3|0
  • filimlerdeki varoş tiplerdensin parayı seviyorsun anlaşılan

0|0
    3|1
  • Bana tam tersi oluyor. Kendimi maddiyat meselesinin altına layık görmediğim için sokarım diyorum, bırakıyorum. Bu durumda seni değil bırakmak, tutmam bile =D

0|0
    3|0
  • yani senin için para aşk mı demek diyelim çok paralı biri evlendin cocuk oldu bi sorun oldu adam fakirledi hemen bosanırmsın

0|0
    1|0
  • Senin mesleğin nedir ?

0|0
    0|0
  • işte dünyanın geldiği son nokta.. boşuna kafamıza meteor yağmıyo..

0|0
    0|0
  • şimdi benim cebimde 600 tl var.sence hoşlanman için yeterlimi.yeterli değil dersen eşten dosttan borç para toplayacağım ona göre:d

0|0
    2|0
  • Sen paraya aşıksın kişilere değilki arada çıkıyor sizin gibiler ama sizden yana değiliz maneviyat daha önemli para yok öyle konusuyosun diyeceksin çok şükür son model arabam evim iş yerim hepside var ama karımın bi bakışı dünyaya bedeldir

0|1
    1|0
  • bende sırf senin gibilerle karşılaşmamak için ilk tanıştığımızda ne kadar kötü özelliğim varsa onları sayıyorum

0|1
    1|0
  • Hepimiz 3-5 bişey atalım, grup olmaz mı? Birikince çok para yapar bak.

4|1
    2|1
  • senle takılmak için kaç paramız olması lazım

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 14

• ASLA ! para denen şeyin neden bu kadar köpeği oldu bu millet ? ulan adam olsun aşık olsun bana bütün gün kıcımı kıpırdatmadan bankta oturmazsam şerefsizim. bu kadar önem vermeyin şu para denen şeye.. zengin fakir yakısıklı cırkın dıye ayırdıgınız surece askta hep kaybediyoruz. cogu erkek sen ve senın gıbı dusunenler yuzunden benım gıbı dusunenlerıde sızın gıbı sanıyor ve satın alınabilen bi mal olarak goruyor.. yapmayın şunu artık.

2|4
    2|0
  • doğan görünümlü şahin gibisin pembe görünümlü mavili. sen kız da olsan erkek de olsan bu kafayla bi yere varamazsın. senin gibiler yüzünden herkes kızları öyle zannediyor. karşıdaki kişiyi cüzdanına göre değerlendirme düşüncesine sahipsen senin durumun vahim. kötü yollar seni bekler

1|1
    2|0
  • bnde cok paralı grunce tırsıyorum genelde paralılar paralarıyla herseyı elde edebılıceklerını sanıyorlar. parayı krıter almam ama karıyer dersende adam gıbı calıssın doktora yapamasada çalışkan olsu yeterlı

2|0
    0|0
  • Yatı katı ve çırağan sarayında düğün yapacak parası yoksa ve kahvaltıda havyar yemiyorsak o adam benim için her daim bacıdır !

1|0
    0|1
  • bana olmıyor ama parada onemlı tabı parasız hayat olmuyor derler ya azı karar cogu zarar dıe ole dıorum ben

1|0
    1|1
  • sen çirkin olup parası olan sırın gelıyormus bende parası olmayan yakısıklı çirkin olan zengınde şirin gelmıyor :(

0|0
    0|0
  • akşam akşam saydırdım san kedilerde uyandı senin yüzünden

1|0
    1|0
  • Varlığı bir dert yokluğu yara.

Seninki yara değil bildiğin delik...

Ne diyelim allah gönlüne göre versin..

1|0
    0|0
  • ne iş yapıyosun? senin bi mesleğin kariyerin var mı?

0|0
    0|0
    • hemşireyim

• hayır canım ne alakası var asla maddiyat birinci planda olmadı benim için..

• tamam tamal

• Parasi beni etkilemez.

0|2
    2|0
  • asagilik kompleksin var.

0|0
    1|0
  • Git parayla evlen o zaman.

1|1
    3|0
  • snin derdin biri delki para kizim

1|2
    2|0
  • evet bunun nedeni hayatına girecek kisiyle evlilik düsünmek bence :)))

2|1
    2|0
Yükleniyor...