Ne kadar meraklısınız?

dukkanınızda bır musterı posetını unutsa ve ıcınde cuzdanda olsa merak edıp karıstrırımısınız yoksa unutan gelır alır dıye bakmadan kaldırırmısınz ?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• burda hep oluyor ve ben mecburen karistiriyorum kimlik bulma amaciyla yada telefon unutuldugunda ama cok acayip seylerde cikiyor bir yerden sonra kimlik arama cabasi degil meraktan karistirir oldum D:

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çok oldu cüzdan, poşet, çanta vb direk alıp kasaya atıyorum gelince nasıl bir şey olduğunu sorup, tarifini yaparsa çıkartıp veriyorum ona ait olduğundan emin olduktan sonra ama karıştırmam, mesela bir poşet olur içindekiler bellidir poşetin ağzını açıp içine göz atar kaldırırım, normalde meraklıyımdır bazı konularda yalnız bu noktada merakımı bastırırım.

1|0
    0|0
  • cüzdana bakarım ama kişiyeulaşmak için bakarım hani eline bir an önce ulaşsın diye

1|0
    0|0
  • Bomba olma ihtimaline karşı elimle dışarıdan yoklarım. Onun dışında kurcalamam. Sahibi gelmezse ertesi gün kurcalar ulaşabileceğim bir numara ararım. (Sütten çıkmış ak kaşık vatandaş profili)

1|0
    0|0
  • Asla yapmam bunu

1|0
    0|0
  • hiç meraklı değilim. bakmadan kaldırırım

0|0
    0|0
  • bakmam tabi. ekmek kazandığım yerde müşterinin cüzdanı ilgilendirmez beni herkesin cüzdanı kendine...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...