Derse Geç kaldınız Diyelim...Bahaneniz Ne olurdu?

Arkadaşlar Derse geç kaldınız ve bi bahane uydurmanız gerek siz olsanız nasıl birşeyler soylerdiniz.. Hadi arkadaşlar Hayal Gücü en geniş arkadaşı arıyoruz.. ;)

Güncellemeler:
Arkadaşlar Sizin Doğum gününüz olduğunu söylediler bende size hediye bakmak için birkaç yere uğradım hocam o yüzden geç kaldım özür dilerim :)))) Arkadaşlar sizde hocadan bi cevap verin bakem bana :d
Montajmı yani yaf :D alla allaaa
link BU COCUGU BOŞVERİN MÜZİK BANA COK TANIDIK GELIYO BI DIZININ MUZIGI AMA HANGİ DİZİ? YARDIMCI OLURMUSUNUZ?

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• özür dilerim çok trafik vardı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Genelde geç kalmam.kalırsam söylerim sebebimi ama bahane olarak annesini öldüren arkadaşlar tanıyorum:)

0|0
    0|0
  • güncelleyip durma şu soruyu be ya=)

0|0
    0|0
  • trafik vardı diyince yarim saat erken çık evden diyorlar =D

0|0
    0|0
  • ben genelde hocam ders saati değişmiş sanırım haberim yoktu derim :) hocada geçen haftada bu saatteydi derse bende geçen hafta ben yoktum derim :) :) 2 defa filan oldu

0|0
    0|0
  • Hocam ödevim köpeğimi yedi sonra anneme , babama saldırdı. Kalemi aldım tam ödevi çözecekken okula geç kaldığımı fark ettim bende mecbur ödevi yırttım. Okula koştum. Birşey değil.

0|0
    0|0
  • hedıyeyı alıp teşekkür edip yine de cezanı verirdim :) :) :)

0|0
    0|0
  • ıstanbuldayım dolmuş gelmedi derdim :)

0|0
    0|0
  • Benim doğum günüm değil bugün. Yalancı seni? Çık sınıftan.

0|0
    0|0
  • Alarmi kurmayi unutmusum .

0|0
    0|0
  • sevgilimle sevişiyodum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• dün gece grup yaptık bi arkadasımki uzun sürdü benm yüzüme yapmak isteyince herkez gitti bende onu bekledim sabahda cok yorgundum

0|0
    0|1
  • bugünmü doğmuşum ilginç ben niye bilmiyorum ya

0|0
    0|0
    • Hocam şeyy facebooğunuzda öyle yazıyodu ınanmıyosanız eve gidince bakın :D

• facebook tamam ozaman gel yanıma çıkartırım cep telefonunu gel bakalım hadi

• hocam ne desen yalan olacak siz bu derslik yok yazın

0|0
    0|0
  • Hocam dün gece elektrikler gitti

mum ışığında tv izledik ondan derslerimi yapamadım

üzgünüm yerime gecebilirmiyim ?

0|0
    0|0
  • Saatim geri kalmış :D

0|0
    0|0
  • sular kesikti saat çalmadı