Evde kalça için spor yaptım ve sonucu...

Evde popo kaldırma hareketleri yaptım sağ tarafım acıdı yandı ve sertleşti ama sola ne yaptıysam acımadı sertleşmedi sağ sert sol yumuşak oldu çok rahatsız edici bir durum ne yapmalıyım sol için yaptığım hiç bir hareket acıtmıyor işe yaramıyor :/

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sol taraftakı kaslar demek aktif değil bence sporu bırak sağ tarafın eskı haline dönecektir.. eşitliği bu sayede sağlıyabılırsın..

0|0
    0|0
    • o zaman çok yumuşak oluyor bıngıl bıngıl oynuyor çok itici

• Yumuşak sıktığında böyle oynayan güzel mi :D ben erkekte kalkık sert popodan hoşlanırım ve bence kadındada öyle olmalı ya :D ne bileyim :D

• erkekte sert kalça olmalı :D kadında ise yumuşak unutma bunu erkekler narin hassas ve zarif bayanlardan hoşlanırlar... Sen erkek olsan hangisinden hoşlanırdın? link bumu yoksa link ;) farkı gör derim...

Erkekler Ne Diyor 9

• isyan et ona

1|0
    0|0
  • sertlik zaten su dolmasıyla oluşur 1 hafta sonra birdaha bak okadar sert olmayacak, 1 ay sonra sertlik farkını hissetmeyeceksin bile. kas hemen oyle olcak birşey değil erkekler bile 1 yıl full çalışıp öküz gibi beslenip 6-8 kilo kas yapabiliyorlar yılda. o yuzden korkma yani :D

0|0
    0|0
    • tamamda eşit çalıştırmakdan bahsediyorum yani tamamen sıkılaştırmak istesem bi taraf yumuşak bi taraf sert olmasın :D

• sertleşmesinin sebebi, sertleşen tarafın güçsüz olması. güçsüz kas daha çok gerilir laktik asit üretir ve su toplar. yani sertleşen taraf daha guçlu olmadı şu anda :D daha güçsüz olduğundan öyle oldu.

• El gibi düşün. Sağsan solu güçlendirmen zor olur veya solsanda tam tersi. Sağ için %50 verim ile güçlenirsin ama sol için %100 verim gerekir. Ne kadar canın yanarsa yan yapmaya çalış.

0|0
    0|0
  • spor faydalı derler bir de :) bence bir an önce spor salonuna yazıl. oradaki hoca hangi haraketleri yapacğaını der

0|0
    0|0
  • genelde öyledir herkeste. bi taraf diğerinden az gelişir. ben de body yapıyorum sag göğüsm soldan daha çok gelişti.

0|0
    0|0
  • gel bana sana beleş eğitim verim 3 ayda taş gibi popon olurduu yuvarlak ve sert çekici

0|0
    0|0
  • kız ona tokat vur bağır çağır

0|0
    0|0
  • evde olmaz o işler spor salonuna gitmelisn

0|0
    0|0
  • Hangi haraketleri yapıyorsun ?

0|0
    0|0
    • 8 dk popo kaldırma hareketleri var o birde onun dışında bi kaç hareket daha

• Muhtemelen hareketleri dogru yapmıyorsun. Onun ıcın bu sekılde oluyor. Her ne hareketı yapıyorsan yapın, o ankı calıstırdıgın kas grubunu hıssetmelısın yoksa bosuna zaman kaybı olur.

Kızlar Ne Diyor 3

• Kalçalar için en iyi hareket,merdiven çıkmakmış

0|1
    0|0
  • kendi kendine spor hareketleri yapmaya kalkma bir spor salonuna yazıl vucudunu düzeltiyim derken sakat kalabilirsin Allah korusun

0|0
    0|0
  • bendede aynı sorun vardı bi türlü düzelmedi gitti

0|0
    0|0
Yükleniyor...