Panik atak hastaları ve yorumları ?

Panik atak hastaları olanlar ve yorumlarını rica ediyorum hangi ilaçları kullandınız ve nekadar memnun kaldınız ...

lütfen internetten bana belirtileri vs kopyala yapıştır yöntemi ile yorum yapmayınız kişisel yaşadıklarınız ve fikirleriniz ilaçlar hususunda olsun yada yaşadığınız durumu paylaşınız...

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 3 yıldır çekiyorum bu illeti benimki ağırdı ama şimdi biraz daha iyiyim çok ilaç kullandım zanax zestat ama şuan xetanor kullanıyorum arada huzursuzluk oluo tabi

0|1
    0|0
    • cybalta tavsiye ederim size insanda umursamazlık duygusuzluk yapıyor lustral zanax gibi ilaçlar bunda sosyal hayatınız çok güzel sadece panik atak yok hayatınızda :D

• senin problemindemi aynı p.a

• evet 6 yıl oldu 2 yıl ara ile bi geliyor bi gidiyor bende anlamdım bide ben sahneye çıkıp milleti güldürüyorum yaf sorun ne anlamadımda :/

• kendi bedenimi kesip parçalara ayırmak istiyorum..şizofrenik sessizliğimin attığı sadist çığlıklar mazoşist umutlarımı kırbaçlıyor yardım etme ölmek istiyorum ..

0|0
    0|0
    • Bende yaşıyorum acayip bu türde şeyler ama içimdeki gerçek beni keşfettim bu sayede o sebeple bu kadar basit kestirip atmıyorum sen kendine olan inancı kaybettikten sonra benim zaten yardım etmek gibi bir şansım yok öncelikle bunu istemek gerekir kararlara saygım sonsuz...

• gülmeyi unuttum kimse yardım etmiyo damarlarım ağrıo kalbim ağrıooooo amk hayatın bu insanların amk beni kötü emellerine alet ettilerr orspu cocukları kimseye derdimi anlatamıyorm :@@@ :@'

• sakin lütfen..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...