Sırf kafa yapınız uyuşuyor diye bir ilişki yaşar mısınız?

Orta da herhangi bir sevgi olmadığı gibi aşk ta yok ama kafa dengi olduğunuzu fark ettiğiniz bu kişiyle bir birliktelik yaşar mıydın?

0|0
13|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşarım önemli olan kafaların uyuşmasıdır zaten karşılıklı paylaşacak birşeyim olmayan bir barby bebeği napayım bir aptalla ömür geçmez nacizane fikrim güzellik değildir kalıcı olan zeka 'dır...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• yok aşk sevgi yoksa olmaz,zaten ilişkilerdede çiftler tamamen kafa dengi olmamalı biraz zıtlıklar olmalı

0|0
    0|0
  • Hayır.Duygu yoksa olmaz.

0|0
    0|0
  • öyle bi şey yapmam

0|0
    0|0
  • hayır . öyle saçmalık mı olur. kafa dengi olduğum biriyle arkadaş olurum.

0|0
    0|0
  • uyumluysak arada sevgi olması ihtimali yüksek. ama sevgi olmadan sırf uyumluyuz diye birliktelk yaşamam.

0|0
    0|0
  • kafa dengi diye hoslandıgım daha sık vakit gecirdiğim insan zamanla belki aşık olucaım adam olabilir ama ilk kıstas ne yazık ki bu diil. gözüm doymalı önce

0|0
    0|0
  • arkadaşım olur o ancak.

0|0
    0|0
  • Sevgi yoksa hayatta olmaz ki zaten kafamız uyuşuyorsa arkadaş oluruz daha güzel

0|0
    0|0
  • 80lerin ortak dava ilişkisine benzer bu. hayır olmamalı

0|0
    0|0
  • bazı yönleriyle aynı olmalı ama tamamen bir uyum beklemem

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Arkadas iliskisi.

0|0
    0|0
  • yaşamaya çalıştım ama olmadı yapamadım içinde bi his yoksa ona karşı ne kadar uyarsan uy olmuyor bşyler hissetmek sevmek şart

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• öyle başlarda duygu oluşursa sonradan devam ederim ama yoksa riske etmeye değmez

0|0
    0|0
  • Kafama uyan biriyse tabi yaşarım neden olmasın.

ama benim kafada adam çok az o yüzden zıpırlarla pek işim olmaz

0|0
    0|0
  • Yaşadım. ve artık yaşamam :D

0|0
    0|0
  • ozaman tum kizlarla sevgili olum la ben.

0|0
    0|0
Yükleniyor...