Anlatmasının amacı ne sizce?

bi erkek neden eski sevgilisi ile olanları anlatır ayrılma sebeblerini geçen gün bana mesaj attı bende şu cevabı verdim falan söylüyor ben sormadığım halde böyle dedikten sonra ben kendin bilirsin falan diyorum surat ifadesi değişiyor ne dememi bekliyor anlmadım oysa kendisi bana seni arkadaşım olarak görüyorum dedi arada başka kızların ondan hoşlandıklarını falan söylüyor beni ilgilendirmez diyorum üzülüyor cidden artık yoruldum anlayamıyorum onu ..bana olan duygularını nasıl söylemesini sağlarım ?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Eskiyi anlatan, kendince değerini yükseltmeye çalışan ondan hoşlananları söyleyen erkek kadar i*nesini tanımadım. En zararlı, karaktersiz, hayırsız insan sınıfı. Hayatından çıkar, çok hafifliceksin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Nokta ve virgül kullanmaya başladığın zaman iletişim kurmayı dene. Bu nedir lan ?

1|1
    0|0
    • ne varmış oku işte düz sanki ünlü harfleri kullanmamışım gibi

• Kardeşim cümle nerde başlıyor nerde bitiyor anlatamazsın insanlara. Yani normal olan anlamaz. Artık şu cep telefonundan mesajlaşır gibi yazmaları bırakın da dilinizi düzgün yazın be.

• düşüncesiz dangalaktır sis.

0|0
    0|0
  • senden hoşlanıyor bu besbelli

0|0
    0|0
  • belki de senden bazı davranışları bekliyor bu yaşadıklarından ders çıkarmanı isteyebilir.

0|0
    0|0
  • acıncak bi arkadaşmış

0|0
    0|0
    • ne yapmalıyım senve şuan meraba meraba mesaj falan atmıyorum biliyorum bekledğinide gel gitlerinden bıktım artık

• salla gitsin ya ne uğraşcaksın allah aşkına

• Sadece arada ".." ve sonra " ?" yakaladım. Gözlerim bozuldu, algım kapandı.

0|0
    0|0
  • sana güveniyo ve senden yaşadıkları hakkında yorum bekliyo :) iste sen takmazsan sana güvenen bir arkadaşını kaybetmiş olursun senin problemlerin varsa anlat mesela hemen yardımcı olmaya çalışıcaktır sana aşık olduğunu düşünüyosan yanılırsın ama zamanla kanka olup sonra da bunu ilerleye bilir böyle kankalıklar genelde öyle oluyor çünkü :) :)

0|0
    0|0
    • olayların ilk başı çok farklı benmle ilk konuştuğunda arkadaşça değildi bişeyleri inkar etti şimdi ise arkadaşız ama eminim bana karşı duyguları olduğunda hatta senn dediğin gibi zamanla ima etmişti beklesem dert beklemesem aklım onda takılı kaldım bilmiyorm şuan mesajlaşmıyoruz benm atmamı bekliyor ama sonra canı yanan yine ben oluyorum

• güvenmiyosan şüphe ediyosan anlattıkları karşısında böyle umursamaz tavır takın bence yani ondan kop.

tabi bu benim düşüncem :)

• çok haklısın koptum sayılır ciden ondan bana hayır yok beni üzdüğü kesin bu adamn

Kızlar Ne Diyor 3

• saçmalamış...

0|0
    0|0
  • seni arkadaş olarak gördüğünü söylemiş.belki de gerçekten öyledir.sana üzülüyo gibi geliyodur o

0|0
    0|0
  • Karışık, dengesiz bi tip. Boşver.

0|0
    0|0
Yükleniyor...