Hadi kadınları anlarımda size ne oluyor :d ?

Paranın satın alamayacağı bir şey yok dediğimde bi kadın saf olduğu için sevgi aşk meraklısı olduğu için tabi bende yiyorum bunu ;) para saadet getirmez der mutlu olamazsın der parayla , ama erkeğe ne olkuyor paranın her şeye ilaç gibi gelemiyeceğini söyleyen adamlarda var neyin kafasında bunlar ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• :) Yokluk insana neler söyletiyor. Parayla bal gibi mutluluk olur. Anasını satarım dünyanın. 45 yaşında içki sigaradan ölsem bile anlamı yok. Yeterki ağzına sıçayım şu dünyanın.

0|1
    0|0
    • heyy yavrum benim aynen benimde 10 senem kaldı anca 35 sene yaşabilcem o kadar fazla şey yapıcamki ;)

• sen gel bana evlatlık alayim seni ;) , aynen doğ yaşa büyü evlen öl mallık tan başka birşey değil benimde 30 küsür oldu şimdi 200 küsür kadınla ilişkiye girmek gibi bir hedefim var bakalım ;)

• Bana kalırsa en iyisini yapıyorsun. Herkes yaşamasına baksa dünya daha güzel bir yer olacak.

Kızlar Ne Diyor 1

• Erkekler sevgiye ihtiyac duymaz tabi, sen de haklisin.

0|1
    0|0
    • sizi yiyor onlar erkeklerin gerçek yüzünü kıyamete kadar anlıyamayacak kadınlar ;)

• Beni niye yesinler ya, ben de para mutluluktur diyorum burda haha

• pardon kinaye sezdim '' erkeklerde sevgiye ihtiyaç duymaz tabi '' öyle sezdim pardon ama fikrindir ahlak bekçliği yapmamında alemi yok ;)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...