Galatasaray'ın transferlerini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Galatasaray'ın şimdiye kadar yaptığı transferleri nasıl değerlendiriyorsunuz sizce nokta atışı transferler mi daha transfere ihtiyaç var mı varsa hangi mevkiye ve bu transferler avrupada iş yapar mı

0|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

• Forvet ve sağ kanat açığı var hala

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Forvete Milik, Austin, Remy üçlüsünden biri alınmalı sağ kanata Ben Arfa olağanüstü olur sadece Donk ve Linnes yetmez,
    Sezon başında bonservisi elinde olan Gignac, Konoplonyka gibi oyuncular alınsaydı şimdi bu tablo ortaya çıkmazdı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İyi bir forvet alınması lazım bir an önce

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Forvet gerek forvet

0|1
    1|0
  • Yine sacma sapan isler yapiyoruz forvet şart. .

0|1
    0|0
  • lig başlasın görürüz

0|1
    0|0
  • ortaha saha alınacak bir tane bir de forvet podolskinin olduğu yere de bir kişi düşünüyorlar yani toplam 3 transfer daha olacak gibi yapılanlar da gayet nokta bence.

0|1
    0|0
  • ikiside süper transfer oldu

0|1
    0|0
  • Avrupada is yapamaz bence bu turu geçer ama

0|1
    0|0
  • Kucuk takimlarla ilglrnmiyirm

1|0
    1|4
    • Küçük Takım dediğin türkiyede Avrupanın en başarılı takımı biz küçüksek siz ultra küçüksünüz

• Hayir ben 8 yedgmzde bile sirtni dönmeyen taraftarim siz hrr gun gotunuzu Dönüp protesto ediyorsunuz... buyukluk basaryla olmaz unutma

• Siz hiç mi gözünüzü dönüp protesto etmediniz kazandığınız şampiyonlukların ćoģu lekeli konuşma artık

• forvet şart bence kanatlarda oynayacak adamda gerekir bu yeterli

0|1
    0|0
  • Bence iyi transferler

0|0
    0|0
  • en iyi transfer donk... linnes de genç iyi olabilir sabri yi tarık keser o kesin... forvet şart şu leandro damiao yu biteremediler hala... famara diedheou da adamın değeri 500 bin transfermarkt da neymiş bonservise para yetmiyormuş takım bırakmak istemiyormuş 500 bin değeri olan adamı nasıl alamıyor gs anlamıyorum... adam fransa 2. liginde gol makinası fransa 2. ligi bizim süper lig den kaliteli onu da belirteyim...

0|0
    0|0
  • Tek ask fenerbahce..
    Bu sorunlarla kendine kotuluk yapma

1|0
    1|2
  • 3. lugu koruma icin yapilan transfer ler

0|1
    0|0
Yükleniyor...