Kadınlar neden reddeder?

Mevlana'ya atfedilen, ''Sev seni seveni; dağda çoban olsa, sevme seni sevmeyeni bağdat'ta sultan olsa.'' sözünü gözönüne alarak cevaplarsanız sevinirim.Çevreme bakıyorum, adam kadını sevmiş aşkından yanıyor, kadında adamı çeken bişeyler var belli ki, bunun illaki cinsel çekim olduğunu sanmıyorum, ve fakat kadın olmaz diyor, bir kadın kendisinin aşkından yanıp tutuşan bir erkeğe neden hayır der?

Merak edenler varsa hemen söyleyeyim o erkek ben değilim, gözlemimi aktardım sadece, herkesi artılıyorum, cevaplar için teşekkür ederim. :)

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Güveni kaybetmiştir adama.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Duygusal açıdan bir şey hissetmiyordur.

0|1
    0|0
  • O kadın başka bir erkek için yanıp tutuşuyordur.

0|1
    0|0
  • Erkekte olan çekimden kadında yoktur,ondan reddeder.

0|2
    0|0
  • ya erkek istediği gibi değildir, yada başka biri vardır.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• eğer ilgisini anlamışssa bunun tam terside olsa peşinden koşturmayı ister sever bunu yapmayı bu işlerde tek bir bayana bağlı kalınrsa böyle olur iştee

sallamayın bunları umursamayın...

0|1
    0|0
  • Bak abi nedeni kesinlikle göze hitab.

Herkes niyeyse " iç güzellik iç güzellik huyu güzel olsun benim olsun " diye atıp tutar. Ama öyle değil işler.

Hele kadınlar, yanına yakışsın ister. Kendilerini taşısın ( Ne demekse ) ister.

İster de ister. O bahsettiğin arkadaşla ben gibilerde öyle baka kalırız.

0|1
    0|0
  • gözünde çapak vardır reddeder

bilmem anlatabildim mi

0|1
    0|0
  • Bu sözü göz önünde bulundurarak soruya düzgün cevap veremem ki. En iyi cevap; Kimse kimseyi sevmek zorunda değil.

0|1
    0|0
Yükleniyor...