Sizce zamanda yolculuk etmek mumkun mudur?

bılgınız olmasa bıle ılgı alanınıza gırebılecek bır konu oldugu ıcın soruyorum...

eger mumkun dıyorsanız bu konudakı teorınızı de soylemenızı ıstıcem...sacma olabılır bu yuzden korkmadan soyleyın:))

mesela bence zamanda yolculuk mumkun... uzaydakı karadelıklerle alakası oldugunu dusunuyorum...o herseyı yuttugu soylenen karadelıkler bızı gecmıse goturebılır dıe dusunuyorum...

sızın teorılerınız neler?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• eğer paralel evrenler diye bişey varsa bence zaman yolculuğu o zaman mümkün olabilir.

kendi gerçekliğinde geçmişe gidebileceğini düşünmüyorum çünkü eğer gidebilseydim ozamanki ben şuanki ben tarafından görüldüğünü hatırlar yani dolayısıyla bende hatırlardım geçmişte kendi geleceğimi gördüğümü ama farklı evrenlere gidilebilir farklı bi gerçeklikte kendimi görebilirdim

bilmem anlatabildim mi :D

0|0
    0|0
    • o zmn sadece gelecege gıtmek mumkun dıyebılır mıyız

• Geleceğe gitmek te mümkün olamazdı Çünkü şu anki zamanda geleceğin geçmişi olurdu Aynı şartlarlar Geçerli olurdu Geçmiş yoktur çünkü 1 dk önceside geçmiştir Yani geçmişte kendimizle karşılaşacak olsak şuan bulunduğumuz ortamda aynumızdan birileri olurdu Yada geleceğe gidebilseydik yine birileri olurdu

• suankı dunyanın her sarisesini yasayan sınırsız dunya varsa...sonucta evren cok buyuk...kaldı ki

dunya da cok kucuk deıl...gecmıse gıdınce kendımızı bulmak gormek o kadar da kolay bısıy deıl... ztn gecmıse gıtmek demek sadece bız dogduktan sonrakı yıllara gıtmek demek de deıl...

Kızlar Ne Diyor 3

• şu an mümkün değil sadece rüyalarda

0|0
    0|0
  • varsa öyle bişi beni yollayın zaten ancak gezyorum bi de oraya bakim ne var ne yok

0|0
    0|0
    • hehe:)) sana gezmek olsun dimi:p

seni taş devrine göndersek gitmezsin ki:) senı gelecege gondermek lazım... daha modern alısverıs merkezlerı falan <3

• izafiyet teoremine göre zaman sabit ise; zaten biz üzerinden geçip giderek yolculuk etmiş oluyoruz :) ya da zaman bizde seyahet ediyor :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Eğer ki uzay-zamanı yeterince bükebilirsek zamanda yolculuk yapabilirmişiz .p

0|0
    0|0
  • bence mümkündür olasılıklı bir durum

0|0
    0|0
  • zaman filmlarınden uzak durup callio seyretmek lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...