Fenerbahçe ilk maçını aldı görüşler

bekledim bekledim soran olmadı ben sorayım dedim :D Görüşleriniz neler ?

0|0
12|26

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Umarım böyle devam eder hata yapmaz .ş

0|1
    0|0
  • tebrikler fener.

1|1
    0|0
  • layıkıyla aldı

0|1
    0|0
  • fenerbahçeli değilim ama tebrik ediyorum iyi maçtı . güzel oynadılar bence

1|1
    0|0
  • Güzel maçtı diğer maçlara bakıcaz :D

1|1
    0|0
  • Galibiyetimizi öncelikle başta UEFA'ya Türk hekemlerine(!) PFDK'ya ve yenilmemiz için hatim indirenlere armağan ediyorum. Şimdi bağırın ulan en büyük FENERBAHÇE diye ! Saygılar.

0|2
    0|1
  • çok sevinnnndim <3 <3

kaliteli bi takımı yendiler...

1|1
    0|0
  • Burda da rahat alırız maçı. Yarı finale de çıkarız umarım.

0|1
    0|0
  • Her zaman ki gibi en büyük Fenerbahçe.

1|1
    0|0
  • demedi deme ibrahim kadıköy deki maç sakat

0|0
    0|0
  • maşallah :'(

0|0
    1|0
  • Salla anarşiyle işim olmaz çoluk cocuk

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 25

• fener yener demiştim yendi.tebrikler

1|2
    0|0
  • Fener'in almasını bekliyordum ve aldı iyi bi avantaj elde etti ama kendi evinde cezası olması dezevantaj seyircisisz olmuyor işte. bu arada Napoli olsaydı bu turu geçmesi daha zor olurdu Plzen her ne kadar Napoliyi elese de Avrupa sahnesinde daha yeni yeni boy gösteren bi takım pek Avrupa'da tecrübeleri yok geçen yıl da mesela Şampiyonlar lginde ilk defa mücadele etmişlerdi. Fener yüksek ihtimal çeyrek finale kalıcaktır bir Beşiktaşlı olarak kalmasını isterim ülkemizi iyi şekilde temsil etmesini isterim ülke puanına da katkısı olucaktır.

0|1
    0|0
  • deplasmanda 0-1 lik bir galibiyet çok iyi bir avantaj tabi ama Fenerbahçe bu deplasmanda yenip kendi sahasında yenilebilir. Umarım öyle bir sakata gelmez ama aykut kocaman bazen çok yanlışlar yapıyor ki bence takım eski gücünde bile değil... hayırlısı İnşallah turu geçeriz...

0|1
    0|0
  • tüm plezenlilere geçmiş olsun :)))

0|2
    0|0
  • webo'yu oyunda çok tuttu ve 75. dk tan sonra oyuncu değişikliği yapması gerekiyordu.

Webo pek iyi iş çıkaracağa benzemiyor

0|1
    0|1
  • cok zorlanmadı biraz kör dövüsü gibiydi mac ama fener turu gecer büyük bi aksilik olmassa burda yırtarız

0|1
    0|0
  • İyi Bir Maçtı...ama hakem p*ç ilk yarıda korner olduğunda bittirdiğinde tv yi alıp atasım geldi.bide kuytın hatası dışında mükkemel bir oyun

0|0
    0|0
  • fenerin avrupa maçlarını izlemek,ağda yapmaktan daha acı verici ve sıkıcı geliyor bana,bir erkek olarak.40. dakikada içim geçmiş,70.dakikada uyandım.

0|1
    2|4
  • kadıkoydede kazanıp turu geciyoruz.. bu arada boş takım da değil plizen a.madrid napoli gibi takımları yendi.. bizim kazanmamız büyük basarı turu gecicez insallah :)

0|1
    0|0
  • mahalle takımını 1-0 zor yendiler.bide utanmadan full defansa döndü aykut.

0|1
    0|4
    • Mahalle takımı dediğin takım son şampiyon atletico madridi evinde yendi napoli italya liginde ikinci sıırada olan takımı içerde dışarıda toplam 5 gol atarak yenmiş takım senn mahalle takım anlayışn içine edem :D

• elal olsun avrupada başarı , güzel darısı gsye.

0|1
    0|0
  • mal fenerbahçe. her zaman ki gibi beni yanıltmadı. bu kadar temposuz futboldan yoksun maç mı oynanır ya. şampiyonlar ligi maçlarından sonra bu fenerin maçı resmen eziyet. böyle yenen takımları hiç sevmiyorum. futbolu görsel şölenden çıkarıp maddi olaya dönüştürüyorlar

0|1
    1|4
  • Koydukmu Koyduk . Hiç ümidim yoktu ama koyduk :D

1|1
    0|0
  • Bu turu rahat geceriz buyuttuklerı gıbı bır takım degıl. Napolı bunları kucuk gordu yoksa yenılmezlerdı.

0|1
    0|0
    • Sadece napoliyi yenmedi o takım.

• Plzen'i küçümsemene tepki gösterdim sadece.

Fenerliyim bende. :)

• Küçümsemedim, sadece buyuttuklerı kadar ıyı bır takım degıl onu soyledım

• futbol mu vardı kimi yendi?

0|0
    0|0
  • Yenmesi iyi oldu. Çeyrek finalde elenirler. Kalan maçları ve Uefa onları çok yarar. Bir daha Saraçoğlunda Kupa kaldırma şansımız yükselir.

0|1
    1|4
  • aykut tan ne köy olur ne kasaba çeyrek finale geldi fener hala bi zevk alamadım şu takımdan

0|0
    0|0
  • maç hakkımızdı ama ya o kadar gol kaçırdık.

0|1
    0|0
  • Çeyrek finale çıktı diyebiliriz.

0|1
    0|0
  • iddaa yattı al sana görüş

0|0
    0|2
  • iyi maç oldu ama seyircisiz maçta rövanş daha da zor olacak

0|0
    0|0
  • bu maçıda mı almasın ya

0|0
    0|0
  • İkinci maçı da alır.

0|1
    0|0
  • Keşke sormasaydın be, biz 6sliler gibi ufak bir galibiyette siteyi konu yağmuruna tutmuyoruz sessizliğimizi bozdun. :)

1|1
    0|0
  • Hızlı koşan atın b.ku tez düşer derler :)

0|0
    0|5
    • "hızlı giden atın boku seyrek düşer " olmasın o, SAYIN PLZENLİ ;)

)

• murdur murdur hurnamalar ... tırmalar sayın ergenovski

Yükleniyor...