Vucut Geliştiriciler Profesyoneller Buraya?

size bir sorum var ben fit abartılı olmayan bir vucuda kavusmak ıstıyorum yanı ornek verıyım karın kaslarım orda oldugunu bellı etsın yeter mesela : boy 178 kilo şu an 80 . ama 3 temel ögelerin 2 sini yapamıyorum.
1. besleneme
yasadıgım hayattan dolayı ne bulursam onu yıyorum yumurta varsa o gun yumurtayla gecer tek yasayan ınsanım maddı durumumda el vermez oyle hergun gıt tavuk al bılmemne bılmemne

2. işim vardıyalı oldugu ıcın uyku duzenım yok hıc bellı olmuyor ne kadar uyucagım

3. agırlık

bu konuda bı sıkıntı zaten olmaz calısırım ama dıger 2 sı olmadan bı ıse yaramıcagı soylenıyor

yanı ben spor yapamam mı ben fıt bı vucuda sahıp olamam mı? benım yasam sartlarım elverıslı degıl dıye boylemı kalıcam? bana profesyonel cevaplar verırmısınız ya da ıyı bı cevap alıcagım bır sıte var mı

ya da bana tavsıye verebılırmısınız kardesım ozaman sende soyle soyle yapabılırsın bak gıbısınden

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Benim hayatımı anlattın gerçekten arkadaşım. Bende vücut geliştirmek istiyorum ama olmuyor beslenme sorunum var.

0|1
    0|0
    • yanı bız ölelim mi resmen öyle bir sistem varkı ve o sistemin en alt tabakasıyım ıstedıgım en ufak bısıyı bıle yapamam calıs para kazan o yorgunlukla ölü gibi uyu sonra fatura ode bılmemne. bızde ınsanız arkadas bende yasamak ıstıyorum bısıler benımde ısteklerım var. ve oyuzden sordum bu soruyu benım hayatıma uygun bı sekılde yapabılıcegım bısı var mı beklıyorum su cevabı kardes sen bence öl cunku 10 senede yapsan hıc bı gelısme olmaz bosa ugrasma sen bak hayatına. ne bıleyım ya hayata bak

• Gerçekten haklısın arkadaşım ölüversek hemen şuracıkta kimselerin umrunda olmayız. Hayat herkese adil davranmıyor boşver sen hayatını yaşa yaşabildiğin kadar. Doğruluk yolundan ayrılma huzuru bulursun bir şekilde.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• sabah öğlen akşam ful mekik bide yatmadan limonlu yoğurt yap iyi gelicektir hem daha kolay snn için özelikle yoğurt olayını yap çünkü limon içindeki yağları ekşitir ve eritir zaten meyveli yoğurt gibi oluyo unutma he en önemlisi çikolata kola gibi vs şeylerden uzak dur

0|1
    0|0
    • Meyveli yoğurt yedinmi daha önce demiyor adam.

• kesınlıkle denıcem yogurdu. aburcuburdan uzak durucam ama tatlı bısıler ıstedıgımdede meyve yıyım olur heralde?

• bakın meyveli yoğurt demedim yoğurtlu limon dedim meyveli yoğurt gibi tadı oluyor tatlı gibi bişi yani kesinlikle uygulayın bu sadece kilo vermek için %100 çözüm mekik olayıda günde kaçtane çekebiliyosan çek baklava ve adonis oluşturuyo buda %100 ama vardiyalı olarak kendinizi zorlamanıza gerek yok sabah 30 öğlen 40 akşam 50 tane mesela yapabilirsiniz he kola demiştim spor yaptığınız gün bir kutu kola içtiniz mi o spor boşa gidiyo bunuda özellikle söyliyim kesinlikle uygulayın

• Kardeşim kilo ve boyun çok iyi ;) Spora başla 3 ay sonra vücudun baya şekillenir.. Kilon zaten iyi aşırı yemene gerek yok ama yinede iyi beslen ;)

0|1
    0|0
  • proteinli gıdalar alabildiğin kadar al ben 3 ayda pazu sırt bacaklarda ilerleme kaydettim eğer günlük protein ihiyacını tam karşılayıp çaılışırsan o zaman mükemmel olur 1 ya da 2 senede vücudun şekillenmeye başlar 3 . senede model olursun

0|0
    0|0
  • Tavuk önemli değil protein ağırlıklı tuketmen gerekki kaslar gelişşin

0|0
    0|0
  • Zaten istedigin vucut ahim sahim degil yapilir Bro ama zorlanirsin

0|0
    0|0
  • Bende ne bulursam yiyorum vücut oluyo çalışman yeterli

0|1
    0|0
    • baya arastırdım olmaz dıyolar belkıde bunye farkıdır sanslısındır