8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu olsun kızlar :)

yıl 2013 ama töre cinayetleri, psikopat eşler tarafından öldürülen kadınlar, şiddete maruz kalan insanlar... bunların önüne ne zaman geçilecek. zaman geçtikçe insanların psikolojisi bozuluyor ve bunlara çok ağır yaptırımlar getirilmesi gerekir ki önüne geçilebilsin. siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• "Ben kadın değilim, ben kızım. Sen ne demek istiyorsun ?" diyenlerin de kadınlar gününü kutlayacak mıyız peki ? Ona göre kutlayayım dedim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 4

• kadınlar kesinlikle daha çok eğitilmeye çalışılmalı, onlar için iş olanakları çoğaltılmalı, zaten bir sürü meslek edindirme kursu vs. var bunlara teşvik edilmeli. iş imkanı sunulmalı. hakları korumaya alınmalı. bu sayede tüm kadınlar kendi ayaklarının üzerinde durmanın güveni içinde hareket eder ve muhtaç olmazlar kimseye... çok duyuyoruz; kadın dayak yiyor karakolda komser vs barıştırmaya çalışıyor falan, ciddi cezalar konulmalı. kadın şiddet görmüş burda, mağdur. ama 2.sınıf vatandaş muamelesi görüyor. çok saçma. her kadın bir annedir aslında... ve bir anneye bunlar reva mıdır?...

1|0
    0|0
    • çok güzel söyledin yüreğine sağlık ama erkekler anlama güçlüğü çekiyorlar bunu

• o erkekleri anlamıyorum. kadın zaten narindir, yumuşak başlıdır yapısı gereği; onların gücü ancak kadınlara yetiyor, kendilerini çok güçlü sanıyorlar, yazık...

• onlar erkek değil erkek ayı

• saol bacıcım <3

1|0
    0|0
  • Evet yarın bir çok huzurevini falan ziyaret edeceğim.. Oradaki kadınlarımızı unutmamak gerek.. Arkadaşlar ile karar aldık, gül alacağız doluca sokakta kadınlara vereceğiz.. Sonra eve geleceğim anneme çiçekle geleceğim, alıp sinemaya götüreceğim onu.. Her zaman mutlu olmak hakları ama yarını anlamlı kılmak lazım..

2|0
    0|0
  • :) sağol hepimizin kadınlar günü kutlu olsun :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...