Kapat

Acilll yardım!! LISANS PROBLEMI?

Ya ben spora başlar başlamaz klüp bana lisans çıkarttırmıştı tabi bilmiyodum o zamanlar kickbox yaptım 3 sene geçti klüple kavga ettim. Bıraktım lisansımı vermediler diye Başka yere gitmek istedim. Judoya yöneldim bu sefer lisanslar o klupte olduğundan o klüp üzerine çıkartmak zorunda kaldım judoyuda. Şimdi başka bir şehire taşındım. Ilişiksiz belgesi istedim vermediler 1.000tl para istediler bu konuda pek bilgim yok en ucuz şekilde nasıl bonservisimi alabilirim acil yardım :( ?

0|0
0|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• 23 yaşından küçük olanlara lisans direk verilmiyor o yüzden Kulüpleri anlaşmak zorundasın ama lisansın 4 dönem işlem görmez ise yeni kulübün Filiz lisans olarak çıkarabiliyor

0|0
    0|0
    • Klüp anlaşmıyor illede vermem diyor ve maçım var 4 dönem bekleme gibi bir şey söz konusu değil 😔

• Hemde ne karaktersiz paragöz insanlar ya gençlik spor klüp ilişiksiz vermezse derece yapmayan sporcular 500 tl verip alabilr diyoda o bile çok pahalı durumum yok o kadar ya hiç mi çözüm yok :(

• Dediğim gibi maalesef yok ve yasal olarak da alma hakları var parayi tanıdığın kimse yok mu arayı yapacak

• Bonservis mi? Herhangi bir resmi başarın var mı?

0|0
    0|0
    • Henüz judoda yok bu sene girecem maçlara

• Hocan karektersizmiş. Fiyatı aranızda anlaşarak indiriceksin başka yolu yok.

• Hemde ne karaktersiz.. of of.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...