Beyler kızın hangi davranışı sizden hoşlandığı anlamına gelir?

bir kızın sizden hoşlandığını nerden anlarsınız? bakışlar var o kesin ama daha detay istiyorum.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Dinliyorsa sözümden hoşlanıyordur; yüzümdeyse gözleri, yüzümden... Ama, ben şunu biliyorum. Kadınların bakışları gizlidir. Ancak cesur bakarlar. Yine biliyorum ki, neyimden ya da neremden hoşlanıyorlarsa oraya bakarlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bence bır kızın bakısından senden hoslanıp hoslanmadıgını anlayamassın.kızlar bu dunyadakı gelmıs gecmıs en ıyı oyunculardır

0|0
    0|0
    • bilemedim

• kadınları cozdum dıyen erkek yalan soylemıs olur erkekler hemen hemen aynıdır.(ufak tefek farklılıkları olsada ).ama bır bayan ıcın bunu soyleyemem.cunku hepsı bırbırınden farklıdır. eger bayan 22 yasını gecmısse ve hayatta bellı bır tecrubelerı olduysa asla ve asla onun etkılıyıcı bakısları altındakı duyguyu cozemessın.altından her sey cıkabılır.ama evet lısedekı bır kızın bakıslarını dersen yanı 17 18 yasındakı kızların bakıslarının ne oldugunu rahatca anlayabılırsın

• valla haklısın ne diyim

• detaya gerek yok dırek teklıf edersın onun sıze bakmasını beklemeyn bence cesur olmanız yeterlı olur unutma senın hısetıklerını oda hıseder

0|0
    0|0
    • nasıl hisseder? mesela ben hoşlandım diyelim erkek bunu kesin hissedermi;?

• herhalde hemde çok ama onemlı olan onun senden hoşlanıp hoşlanmadıgı gerçı sız davet edın ne bılım bır kahve içmeye bır yerlere çıkalım demenız yeterlı olur yok derse yada bahane bulursa hoşnamıor demekı ama kabul ederse zaten gerısı gelır

• doğru söylüyosun

• Hoşlanan kız bakışından belli eder bu yaşıma kadar bu hiç değişmedi başka özelliklerini göremedik yani bi tanesi kopup gelip senden hoşlanıyorum diyemedi hep bakışla yetindik :D

0|0
    0|0
    • hafif kız dersiniz yada bi tarafınız kalkar değer bilmezsiniz.

• Siz bilirsiniz yürekli olmak yine bize kalacak o zaman :)

• olun ya nolacak. baktın sonuç hüsran işine gücüne bakarsın vakit kaybetmeye ne gerenk var:D

• bakışı ve gülüşü.ama iki türlü gülüş vardır bunu ayırt etmek mesele:D

0|0
    0|0
  • saclariyla oynamasi, dudagini islatmasi en ünlüleri...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...