Seninle dalga geçtiğini düşündüğün bir erkek seninle tekrar konuşmak isterse...

seninle dalga geçtiğini düşündüğün bir erkek seninle tekrar konuşmak isterse ondan hoşlanmadığını nasıl belli edersin ? Onu nasıl bozarsın ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• hayırdır neden yılışıyorsun, pardon ama bu samimiyet nereden geliyor, lütfen yavşama ve defolup gidermisiniz başımdan.. dersen, çocuk kendini intihar eder.. tabir-i caizse tabi .)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• işin gücün yok milleti bozmak peşinde misin ?

Eğer onla birşeyler yaşamak istemiyorsan bunu güzelce söylersin. Bozmak da ne oluyor?

Senle dalga geçtiyse geçti, bu onun çocukluğu değil mi sence de?

0|0
    0|0
    • Benimle dalga geçen biri benim umrumda olur mu sizce ? O beni bozmak istedi yani nasıl adlandırırsanız artık ben böyle adlandırdım bende onundan hoşlanmadığımı belli ederek bozulmasını , bana yaptığını yaşamasını istiyorum bu normal değil mi ? işte ben söylemek değil belli etmek istiyorum

• Dalga geçiyosa umrunda bile olmaz zaten

• Evet aynen.

• bozmak ne kötü bir tabir. sanki para da onu bozacaksın neyse . direk ondan hoşlanmadığını söyle. senin tabirinle bozmaya kalkışırsan o seni bozar.adam senle dalga geçiyor bunu yapan adamın bir pratik zekalığı vardır :)

0|0
    0|0
    • Yani ben öyle düşünüyorum.Dalga geçtiğini düşünüyorum.Ya ne demek istediğimi anladınız işte niye para bozmak falan diyerek uzatıyosunuz ki ? :D

• :):) ben de çok kızla dalga geçtim ya:) ama siz bazı kızlar tam dalga geçmelik yeminle.)

• Bununla övünebilecek bi varlık olduğunu da gösterdin bizlere.Bu senin kişiliğinin ne kadar oturmamış olduğunu gösteriyor.Gördüğüm en karaktersiz kişi olarak 1. sıradasın bravo

• senınle dalga gectıgını dırek belırttı mı yoksa senın kuruntun mu

0|0
    0|0
  • dalga gecti demiyon ki düşündüm diyon

0|0
    0|0
    • evet düşnüüyorum bundanda eminim ama işte her zaman farklı bi ihtimalde vardır.işimi garantiye almak istiyorum sadece o kişi benim umrumda bile değil

• umrunda değilse bi yere davet et ama gitme ya k bakma unuttum seni bi işim cıktıda die :D

• senı vıblatör kullanarak zikerimm haaaaa de o zaten yurt dısına kacmıs olur dont worry be happy :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• onun yaptıgının aynısını sende ona yap ama braz guvenını kazan o zaman daha cok koyar

0|0
    0|0
  • karaktersiz olduğunu söyleyerek yani senin gibi karaktersiz biriyle işim olmaz dersn

0|0
    0|0
Yükleniyor...