Dayanması zor geliyor bazen, insanlar neden değişince gidiyorlar?

Sorumdan anlayacağınız üzere bir sıkıntı sürecindeyim.

Uğruna canımı verebileceğim 2 seneden fazla beraber olduğum evlenmeye niyetlendiğim insandı. bende onun için öyleydim.

bıraktı gitti bazı problemlerden dolayı ama çözülebilir sorunlardı. bana hakkını asla ödeyemem diyen insandı ama gittikten sonra

umrunda olmadım. asla unutamam derdi ama 4 ay sonra bir başkasıyla başladı. 7 ay oldu nerdeyse ayrılalı. 3 hafta önce çok ağır hakaretler yedim asla haketmediğim. çünkü şu anda mutlu ya umrunda olmuyorum.

ama gene de geliyor aklıma yakıyor canımı. evet haketmiyor bu üzülmemi bile ama insan kalbine söz geçiremiyor.

gün gelir ah alanların yanına kalırmı yaptıkları? bu durumu yaşayıp atlatan var mı? birgün yüzüm gülermi?

Neden iyi insanlar kaybediyor :/

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ahh dostum bi bilsem neden biz kaybediyoruz bi bilsem...Sana çok mantklı açıklama yapardmda gerçtekn neden kaybediyorz

0|1
    0|0
    • aslında yaşadıklarım şunu gösteriyor ki biz iyi oldukça karşımızdaki insanı en tepeye çıkartıyoruz ve günün birinde o da kendini daha iyi yerlere layık görüp gidiyor.. ama elbet döner bu devran..

• ahh bu dedğne kesnlkle katılıyorummmmm işteee :D

• sen benim eski sevgilim misin ?

0|1
    0|0
    • bunu nickinden anlamamı bekleme ama sanmam ya.. ama sanki yaşadığımı yaşatmışsın, mutlumusun peki?

• açıkçası ben bunu iyi biliyorum ama işte bazen gel gitler oluyor.. sağol genede.. seninde rahat olsun vicdanın..

• inşallah :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...