8 mart dünya kadınlar günü hakkında ne düşünüyorsunuz bir anlam ifade ediyormu size?

Öncelikle tüm bayan üyelerin kadınlar günü kutlu olsun bu gün sizin için anlamlı ve önemlimi erkek arkadaşınız kutlamasa sıkıntı ourmuydu hediye almak şartmı?

0|0
85

En İyi Kız Görüşü

• Yok hiç şart değil kutlamasa bile olur. Gül atıyorum burdan ona görür umarım.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• biraz daha indirim mesajı görürsem ciddi ciddi nefret edicem! kadınlar günü değil, kadınların cüzdanlarını boşlatma günü oldu son 4-5 yılda.

onun haricinde o günü bu günü furyasının bi ayağı, başka da bi şey değil. bu dönemde bik bik konuşup yılın geri kalanını söylediklerinin aksini yaparak geçirdikten sonra ne anladım...

0|0
    0|0
  • 8 Mart Kadınlar Günü tamamı ile yanlış anlaşılıyor.Az önce de bir arkadaş saçma sapan konuşuyordu.Kadınlar Günü 40.000 kişinin çalıştığı bir fabrikada çoğunluğu kadın 129 işçinin daha iyi şartlarda çalışma istemiyle greve girmesi sonucu görevli kişiler tarafından yakılarak katledilmesi sonucu ortaya çıkmıştır.Ve onları anmak mayetinde her yıl 8 Mart'ta kutlanır.İnançlı insanlar olduğunuzu söyleyip duruyorsunuz.Öyleyse en azından ölüye saygınız olsun.

0|0
    0|0
  • 8 martın bi anlamı yok benim için ama her ayın 8 i sevgilimle çıkmaya başladığımz günü kutluyoruz :))) bi nevi ay dönümü diyebiliriz :))

0|0
    1|0
  • Teşekkür ederiz:) maksat para harcatmak işte:) oysa kadın hergün değerlidir,istediğiniz zaman hediye alabilirsiniz

1|0
    0|0
  • benim için bir anlam ifade etmiyor. kadına şiddetin doğal karşılandığı bu ülkede artık kimin için ifade ediyor, bilemiyorum.

1|0
    0|0
  • allahu ekber berhudar ol evladım

0|0
    0|0
  • valentine'den daha mantıkl bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kopuğun doğum günü, bi onu bilirim, yemişim yoksa dünya kadınlarını. Soru açsınlar kutlarım

1|0
    1|0
  • 8 mart kadınlar günü geri kalan 364 gün dünya erkekler günü ne ifade edicek be:)

0|0
    1|0
  • boş iş kadınlardan çok erkekler eziliyor

0|0
    2|0
  • Bir anlam ifade etmiyor

0|0
    2|0
  • Kadınların değeri ülkemizde bu kadar :)

link

0|0
    1|0
Yükleniyor...