Biraz balıketliyim nasıl kilo verebilirim?

Bu yaz 6-7 kilo kadar vermiştim geri almadım ama daha da vermek istiyorum şöyle 9-10 kilo kadar en azından. Nasıl verebilirim? ne yemeliyim ne yememeliyim? nasıl spor yapmalıyım? Gerçekten kesin çözüm olacak şeyler söyler misiniz? 1-2 ay içinde vermem gerekiyor şu 10 kiloyu.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Öncelikle spor şart bunu kafana sokmalısın, Kahvaltı hariç ekmek yememelisin. Hamur işlerini ve tatlıyı kendine engel olavildiğince azaltacaksın. Gazlı içecekler kola fanta vs içiyorsan eğer bırakıcaksın ve günde 2 litreden az olmamak şartıyla su içiceksin. Bu dediklerimi yapar ve düzenli spor yaparsan (eğer salona gidemem diyorsan hergün 1 saat yürüyüş yap) hedefine ulaşıcaksın emin ol :) Önemli olan irade:)

1|0
    0|0
  • Gunun sonunda aldigin kilokaloriden daha cok kalori yak.

Ayrica sadece kardio ile kg vermeye kalkma. Bak bunu kulak arkasi etme. Hemen hemen bir cok insan kg vermek icin kosu veya bisiklet e sarilir. Cok yanlis

1|0
    0|0
  • Spor yap

0|0
    0|0
  • O nasıl balık etlilikse artık.7 kilo verip 10 kilo daha verme ihtiyacı duymak, enteresan.

0|0
    0|0
  • Kilo vermeyim. Kimse iskelet sevmez.

0|0
    0|0
  • bısıklete bın
    cok faydası oluyor

0|0
    0|0
    • Pek sevmem ama

• senınyararına bacım
      bızım bısıklet grubunda bayanllar da var bbır tanesı baya balık etlıydı sımdı fızıgı goz dolduruyor gercekten

• spor ve diyet ile düzenli olarak yapılırsa istenilen sonuç elde edilebilir.

0|0
    0|0
  • Mesaj at uzun süreli yardımcı olayım :)

0|0
    0|0
  • Ekmek arası yaparım seni😀

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 1.63 boyundayım 56 kiloyum bende balık etli sayılırım ekmeği azaltmamız lazım bol su bide mekik ve şınav bolca çekersek tamamdır :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...