Dünya'da Birdenbire Bir Salgın Oluştu.

Psikolojik bir salgın. 3 gün içinde herkes intihar etti. Siz bu salgından etkilenmeyen tek insandınız. Ne olduğunu anlayamadan 3 günde dünyada yaşayan tek insan oldunuz. Doğal olarak şoka girdiniz ve ne düşüneceğinizi bilmiyorsunuz. Aradan belli bir süre geçtikten sonra tek kalanın siz olduğunuzu anladınız. Bu durumda hayatta kalmaya devam eder miydiniz? Yoksa diğerleri gibi intihar mı ederdiniz?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• tabii yaşarım çünkü Allah'ın verdiği cana kıymak haramdır ve büyük günahtır ey insanlar kendinizi öldürmeyin şüphesiz Allah size acır ayeti bunu açıklar umarım İnanç olduktan sonra gerisi faso fiso ey insanlar sizi korku, açlık, ölüm, felaketlerle sınarız kim sabrederse şüphesiz büyük bir mükafat bulacaktır rabbinin katında (muhammed süresi) bu inanç meselesi eğer inanç zayıf olursa en zengin durumda olsan bile intihar edersin ama inanç güçlü olursa en zor çetin durumda intihar etmezsiniz çünkü sizi gözetleyen bir rabbinizin olduğunuzu bilirsiniz intihar edenler sanki kurtulduğunu mu zannederler artık orda berzah alemi var geriye dönüş yok ya sonsuz cehennem ya da sonsuz cennet takvana bağlı Allah'ın orda zerre kadar affı olmaz inançsız olana karşı cehennem kapıları kapatılır üstüne merhamet kavramı devre dışı iyi müminlerin kusurlarını Allah affeder ancak başka bir hüküm yok kuranda vesselam

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• dünya benim düşünsene daha ne olsun... istediğim araba uçak helikopter yiyecek giyecek herşey benim. niye öleyim. hemde yalnızım. cennet gibi bişey bu benim için.

0|0
    0|0
  • Ben bunun filmini seyrettim. Mystique

0|1
    0|0
  • ne etçem beya

gider bütün şarapları içerim

0|0
    0|0
  • Turumun devami icin bolunerek uremeyi denerdin,yada kendi kendimi gebe birakmaya calisirdim :D

0|0
    0|0
  • Ölümden sonra hayata inanmıyorum.

Yığınlarca silah, yiyecek ve elbiseyi bulabildiğim en iyi tekneye yükleyip yanımada husky cinsi bir köpek alıp Japonya'ya yelken açardım *hell yea*

0|1
    0|0
  • mis gibi ortam, daha ne istiyosun

0|0
    0|0
  • ben efsaneyim filminde ki gibi:D yaşamaya devam ederdim.

0|0
    0|0
  • Devam ederim tabi la çalışmadan yaşa işte her şey senin

0|0
    0|0
  • Dünya bana mı kaldı şimdi :D Allahh hayali bile güzel

0|0
    0|0
  • İntihar etmem.

0|0
    0|0
  • daha önce de demiştim. hayvanat bahçesinin yolunu tutardım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayatta kalmaya devam ederdim

0|0
    0|0
  • bari karşı cinsten de biri kalsaydı da adem havva misali bişey olsaydı iyi olurdu :D

olmasa da yalnızlıktan bi süre sonra psikolojin bozulur ama intihar eder miyim hayır etmem

1|0
    0|0
  • oturur naneli dondurma yerim

0|0
    0|0
  • ahahhaha sonunda dünya benim oldu ah keşke ama nerde insanlarda o psikoloji

0|0
    0|0
  • intihar ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...