Erkeğin yakın arkadaşlarından birisinin bayan olması?

Sevgilimin en yakın arkadaşının birisi bi bayan, çocukluk arkadaşlarıymış aileleri tanışıyolarmış falan ama napıyım kıskanıyorum ne kadar çok yakın arkadaşı olursa olsun sonuçta bi bayan, ama aynı durum bende olunca senin arkadaşının ailesini tanıyormusun diyo bunun aileyle ne alakası var anlamıyorum..İki üç akşamda bir kahve içmek için sözleşiyorlar falan, ya ne kadar çocukluk arkadaşı olursa olsun kıskanmam doğal değil mi ben abartıyorum ?

0|0
84

En İyi Kız Görüşü

• bundan rahatsiz olman gayet normal

sozlesmek ne ya 2-3 gunde bir basbasa.

kendini ne saniyor, bekar mi

0|0
    0|0
    • uyar, anlamazsa da yol ver gitsin. normal degil emin ol.

• yani haklısın aslında çünkü aynı şeyi ben yapınca olamazmış neymiş efendim sen yakın arkadaşının ailesini tanıyomuymussun bunun aileyle ne alakası var cidden anlamıyorum ben?

• işte miktiri çekmek icin bir sebep daha. çek sifonu.

adam bildigin at oynatiyor. seni parmaginda oynatacak kadar zeki degil ancak maalesef. ayrıl çünkü bir de çifte standartçi ve ikiyüzlü. ikiyuzlu olmasa bunu sana yasaklamazdi.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Hayatindan tamamen cikarmasini beklemek acimasizca olur ama bulusma araligi sikmis biraz

0|0
    0|0
  • benim kız arkadaşımın nerdeyse en yakın arkadaşları hep erkektir, o yüzden ayrıldım zaten, erkek olmasandan değil, onlar için beni ihmal etmesi yüzünden

0|0
    0|0
  • Ateşle barut bir arada olmaz

kimler var kankasına aşık olan

0|0
    0|0
  • kanka ayakları yalan ayaklar

ınanma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• çocukluk arkadaşıymış ne yapsın görüşmesin mi yani..gereksiz kıskançlık yapıp adamları soğutuyosunuz kendinizden gelip burda ağlıyosunuz sonra tekrar nasıl kazanabilirm onu diye

0|0
    0|0
  • :( ben olsam ben de kıskanırım ya, harbiden olmaz yani o kadar da :/

0|0
    0|0
  • yaa arkadaşıdır kıskanma diyeceğim de 2-3 akşamda bir buluşma ne innesi?benim de çok samimi arkadaşlarım oldu.ama dışarıda buluşmadık.ben mi tuhafım?

0|0
    0|0
  • Normal bu kadar sorun etme.

0|0
    0|0
  • Kıskanman doğal değil, bu kadar da gereksiz kıskanç olup uzaklaştırmayın kendinizden anasını satım.

0|0
    0|0
  • benimde başımdaydı aynı olay ne çektimi bi ben biliorum yani 2-3 gün öncesine kadar yaşadım hatta al karşına knş yani yapıcak bişey yok

0|0
    0|0
  • Biraz fazla kıskanıyorsun sanırım.

Yani ben kıskanmam. Elbetteki arkadaşı olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...