Arkadaslar yardım edin lutfen ya psikolojim bozuldu resmen?

ya arkadaslar ben 1 sene once 80 kiloydum ac kalarak 59 kilo oldum sonrada yine geri aldim o kilolari simdi 75 im boyum 170 yine ac kalarak vereyim diyorum cok cok az yiyorum ama gram veremiyorum cunku metabolizmam mahfolmus durumda durmus gibi sanki. ne yapmam gerekir bilenler yardimci olur musunuz metabolizmami nasil duzeltebilirim?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Düzenli saatlerde yemek yemeye vücudunu alıştırmalısın. Öğünlerinin saatini belirlemeli mümkünse 4 öğün ve az az yemek yemelisin.

0|0
    0|0
    • ama şu an bu metabolizmayla 4 ogun yersem hemen kilo alicam yine ya

• bende 60 istiyodum zaten cok tesekkur ederim bu dediklerinizi uyguluycam 😊

• Rica ederim iradeli olun başarırsınız.

Erkekler Ne Diyor 9

• Aç kalmak en tehlikeli rejim şekli. Kesinlikle kilolarından kurtulamazsın. O hücreler çok akıllı. Aç kalınca sanki beyinleri varmış gibi düşünürler ve ilerde de aç kalma riskine karşı daha çok depolamaya başlarlar. Uzun vadede boyutlarını azaltırsın ama sayılarını değil. Spor şart. Boyutlarına ilerde yine ulaşırlar bu deli hücreler. Çoğu yağ hücresi

1|0
    0|0
    • peki metabozlimami nasil duzeltebilirim

• cok tesekkurler

• Ederim ricalar...

• Bak canım aç kalmak çözum değil. Vücudun alması gereken besinler var. buna bağlı olmakla vitamin protein vs... bak ekmek olayına girme. Et tüketimini ihmal etme bunun yaninda illa aç kalacağım birazda dersen farklı çeşitlerde meyve çayları ile takviye yap. Salataya devam !!!

1|0
    0|0
  • Düzenli ye az yemek iyi birşey değil normal ye ama düzenli karbonhidratı azalt tüketme demiyorum bak oda ihtiyaç azalt ve düzenli spor

1|0
    0|0
  • Aç kalarak rejim yaparsan bir süre sonra istesende yemek yiyemezsin. Çok örnekleri var cin Ali gibi dolanıyorlar etrafta. ye sen can bogazdan gelir :))

0|0
    0|0
  • ac kalma hareket ert sıvı tüket

0|0
    0|0
  • Aktarıyor gitmen lazım gibi sanki.

0|0
    0|0
  • aç kalarak verirsen sağlığından olursun

0|0
    0|0
  • Spor yap ;)