Benım kız dıyen erkek.

mesela babası arıyor kızın yanındaym baba demesı yada arkadası aradıgında benım kızın yanındayım demesıne kafa takmam normalmı yoksa cokmu ayrıntı ? :)

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba,

İyi bir kalbi ve aklı olup, bunu sana en güzel şekilde yansıtıyorsa, ufak bir tebessüm ile ''Mal,aptal,salak'' demesi bile bir iltifat olabilir, şuan onu seviyorum diyebiliyor ve gülebiliyorsan normal değil, kafanı takma bence, Mutlu olmanız dileğimle iyi günler. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• fazla ayrıntı

1|0
    0|0
  • Erkekler babaları ile bu tür şeyleri sorun etmezler :)

demesi gayet normal benim babada sorar aşk hayatın nasıl diye

sıkıntı yapma

1|0
    0|0
  • bnce ayrıntı

1|0
    0|0
  • Bilinç altında kendini üstün görme ifadesi,Hiç hoş değil

1|0
    0|0
    • nıye kendını ustun gorsunkı ?

• Olmayabilir / Değildirde...Bilinç altı diyorum..

• pekı saol ıns ole degıldır

• Hayır çok ayrıntı değil. Annen aradığında ''hıyarın yanındayım anne'' demeye hakkın var.

1|0
    0|0
  • kafanı takma bence

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• benim karının yanındayım deseymiş..sevgilinde baya kibarmış..kız arkadaşımın yada sevdiğimin yanındayım desn (babaya diyemez

1|0
    0|0
    • nıye babaya dıyemez ?

• türkiyede pek diyen rastlamadm genellikle kız meseleleri büyüklere çok anlatılmaz ki sevgilimimn yanındayım demeside çok rahatmış gibi algılanır..kız arkadaşla oturuyoz desn

• babasıyla arkadas gıbıymıs

• Bide bunun benim hatunun yanındayım. İşte hatunlayız vs tarzında demeleri var.

Bilmiyorum pek takmam ama hoşumada gitmez.

1|1
    0|0
  • ayyyy benimkide öyle arkadası arıyo nerdesin ''kızın yanındayım'' sinir oluyorum sanki adım yok.

1|0
    0|0
    • yada askımın yanındayım dersen dılın kopar dımı :D

• ayy evet bak benimkide maçoo. ama bana karşı kuzu gibi kuzu (bazı konular hariç) :D neyse bu konuyu konusucam bende onunla bi daha öyle demesin

• en ıysı ole evet :) ama maco olması ıyıdır ıyı

Yükleniyor...