Yıllarca platonik takıl, hiç muhabbetiniz olmasın...

sonra olmadık bi yerde asansöre sadece ikiniz binin ve konuşun..evet geçenlerde benim başıma geldi, zaten böyle saçma şeyler yaşarım genelde :/ :) ee sizde var mı böyle trajikomik olaylar :))

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• ben çok platonik kalamıyorum. gidip konuşuyorum, büyü bozuluyor, sonra b*k oluyor herşey...

0|0
    0|0
  • 3sene platonik sevdim sonra başka kıza teklif ettim bu kavga çıkardı geldi bana teklif etti bende bırakmadım :)

1|0
    0|0
  • 2 yıl platonik takıldım en sonunda patladım

0|0
    0|0
  • Yıllarca platonık kalamam

0|0
    0|0
  • Daha belanı mı istiyorsun ne güzel işte sana kalsa platonik ölecektin :D

0|0
    0|0
    • ama sevgilisi var bea.zaten unuttuydum ama insan görünce bi garip oluyo tabi. niye ben diyor :/

• kötü olmuş, haberi var mıydı sevdiğinden varsa daha da kötü.kısmet be kardeş, daha iyileri çıkar inş karşımıza

• o çok eskidendi zaten üzerine 5 senelik bir ilişki yaşadım oda olmadı 2 senedir de onun acısını çekiyorum bakalım daha ne kadar çekeriz

Kızlar Ne Diyor 3

• tutup öpseydin yanagından içimden geldi deseydin :)

1|0
    0|0
  • ee konuşunca noldu peki başın göğe erdi mi:d

0|0
    0|0
    • zaten unuttuydm.amaan dediim bu kadar sıkmak da saçmaymış:))

• hayaımda hoşlandığım ehrkesin suratına söylemek isterdm damdan düşer gibi. sıkıcı olan hayat değil yaşamasını bilmeyen bizleriz. asıl korkumuz reddedilmek değil cesaret edemeden her güneşin doğuşunda bir bir eksilen günlerimizde hayatın tadına varamamak olmalı. bu felsefeyi benimseyebilsem kendimi doğrularımla yanlşlarımla kabul etsem ne güzel olrdu peh.

• aynen.. ben de söylemek isterdim,aslında reddilmek korkusu değil gurur yaptığımdandı kaçışlarım.bi kız nasıl olur da söyler..öyle yetiştirilmiştik çünkü..çevreme bakıp biraz kendimi aşabilseydim bu kadar kabuğumda kalmazdım belki..

• Yok benim seninki gibi değildi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...