Birlikte olduğunuz bir kadını gördüğünüzde aklınızdan eski yaşadıklarınız geçer mi?

hayatınızda biri var,değer verdiğiniz sevdiğiniz biri.sevgilinizden daha önce hayatınıza sadece seks için girmiş ve kısa süre sonra (bu süreye 1 hafta diyelim) hayatınızdan çıkardığınız sadece seks\ıhtiyaç vs için kısa süre birlikte olduğunuz bir kadını herhangi bir tesadüfi zamanda gördüğünüzde aklınızdan eski yaşadıklarınız geçer mi?

(bahsi geçen kadın hafif,tabiri caizse ayran budalaşı bir kadındır tanıyorum)

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• I m clean .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• aklıma gelir tabi, ama böyle bir durumda muhattab olmamaya çalışırım mümkün olduğunca, salça olacaksa bulaşmanın anlamı yok.

0|0
    0|0
  • hayır geçmez, ayrıca hiçbir şey yaşamamış olsam da "hafif" gibi kavramların kullanılmasına da karşıyım.

2|0
    0|0
    • kullanabileceğim en masum tanımlamadır.ön yargı değil.

• böyle kavramların ucu bucağı olmaz. bir hafta bile olsa sadece hormonal isteklerin için birisine değer vermişsindir. bunu 1-2 sene idare edenler de olabilir, benzer bir tanımlama gerçekten yanlış seçimde bulunan birisi için de kullanılabilir.

insan, günü birlik ilişkiler yaşıyor olsa bile, insani erdemlere sahipse insandır.

tabii bu sadece benim düşüncem:)

• Kadın ayran gönüllü de erkek ne oluyor bu konum da ? Şimdi seninle birlikte olduğu için aşk adamı mı oluyor ?

2|0
    0|0
  • basit veya hafif demem ama aklımdan geçer tabi

0|0
    0|0
  • tabiiki geçer. hatta o kadınla bir daha ilişki kurmazdım.

1|0
    0|0
  • saniyelik gelir ve geçer, nerde nasıl yapmıştım diye :D hatrlama amaçlı. Takmam yani :)

1|0
    0|0
  • evet geçer, tekrar yamanın yolunu ararım :)

1|1
    0|0
  • Sen sümüğünü silip çöpe attığın mendili daha sonra çöpün yanından geçerken gördüğünde ne hissediyorsun?

Hayatıma sadece seks için girmişmiş.

0|0
    0|0
  • sevdiğim bu olayı nerden biliyor? ben söylemişsem çok yanlış yapmışım...eğer başkasından duyduysa durum dahada vahim...ama ben derim ki sadece sex için çıktığı kızı sana anlatanın amacı farklı bence.

0|0
    0|0
    • saklamanın imkanı yoksa anlatırsın sonradan başkasından duymak daha acı verici değilmidir?

hele bahsi geçen dişi şahıs sakız gibi yapışkan,belki sırf eğlenmek için bile başkalarının hayatıyla oynayabilecek türde bir kadınsa.sadece sizin değil başkalarının da canını acıtabilecek oyunlar oynayan biriyse..

• yanlış hesap bağdattan dönermiş.iyi örnek.

• sır tutmak iyidir...

• Kısa süre derken ne kadar samimi oldugunu nerden biliyorsun. Daha fazla oldugunu söylemesi cesaret gerektirir.

Hatılarım ama tekrar dönüp dönmeme konusu ayrı sıkıntılar getirir.

0|0
    0|0
    • kadının çalıştığı şirketle ortak iş yapıldı.bir süre sonra benim erkek şahıstan hoşlandığımı henüz bilmeden yumurtladı herşeyi kadın.tabi ben söylettim.bu dönemde kızlar bilgi toplamaya başlar çünkü.ilişkinin başında da erkek arkadaşımdan dürüst olmasını istedim,o söylemeseydi ben zaten biliyodum.

• geçmişe bir çizgi çektim karıştırırsam şerefsizim:)

0|0
    0|0
  • Tabikide gelir..

0|0
    0|0
  • geçmez mi film şeridi gibi geçer hemde :P

0|0
    0|0
  • gelir ne kadar seks için almış olsanda çünkü benim geldi yani :)

0|0
    0|0
  • illa ki geçer ama takılmaz..

0|0
    0|0
  • vay anasına bu hatunla ne fındık kırdıydık diye geçer :))

0|0
    0|0
  • geçer ama ışık hızıyla gelir geçer. geçmiş geçmişte kalmıştır.

0|0
    0|0
  • hafıza kaybına uğramadıysak geçer nasıl unutacan allah alla sorumu bu şimdi

0|0
    0|0
    • sorunun tam karşılığı değil.elbette beyin resimlerle çalışıyor bu değil bahsettiğim.aklına geldikten sonra ne bileyim bunu siz bilirsiniz diye sordum,o şahsı yani kadını sevmese bile zevk duyduğu bir an aklına gelebilir ve etkilenme,o ana özlem vs gibi şeylerden bahsediyorum.bu bir bakıma beynen aldatma vasfı taşır bana göre.aldatmak sadece bedenen değildir.

• zevk almışsa ki aksi söz konusu değil :D aldatılmış say kendini

• gerçekten aklına gelip istediyse doğru olabilir.

• Hayır geçmez

0|0
    0|0
  • geçer tabi zaten amacım buydu geçmez olur mu :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şu anda ki sevgilisi ile mutlu değilse tabi ki . Hem de onu hasretle yad ederek.

Hatta görmediği zaman bile hayal ediyor ve özlüyordur. Çünkü şu an ki sevgilisi işe yaramazdır.

0|0
    0|0
    • kadını görünce şeytan görmüş gibi oluyor uzaktan izlenimlerime göre.o beni görmüyor ama ben onu görüyorum.karışık biraz :)

• şeytan mı ? Bielemem artık :D neysee..

• ben bu konuda erkeklerin duygusal anlamda bir şeyler hissediceğini düşünmüyorum kesinlikle o anlık şeritle yaşadıkları ya geçer ya geçmez.

0|0
    0|0
  • Hafif kadın dediğin kadınla ilişkı yaşayan erkek ne oluyor ?

Az mantıklı düşünelım.

0|0
    0|0
  • Geçer elbette :).

0|0
    0|0
Yükleniyor...