Ayrılıktan sonra erkek ve kadın..

arkadaşlar ayrıldıktan sonra sevgilinizin sizi kaybettiği için pişman olmasını istermisiniz bunun için birşeyler yaparmısınız yoksa ilişki bitti herkes yoluna diye mi düşünürsünüz.? örnek video:

link

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• Ayrılan taraf karşı tarafsa pişman olmasını mutlaka isterim. Onlar genelde aşk acısı çekeceğimi düşünürler ama ben hiç umursamayıp, bir erkeğin beni yıkamayacağını gösteririm onlara ve hayatıma kaldığım yerden devam ederim. İşte o zaman pişman oluyorlar :)

0|1
    0|0
    • herkes düşünür bence biraz ama söylemeye çekiniyorlar heralde. :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Pişman olsun isterim tabi hatalıysa

0|1
    0|0
  • Bitmiş sonuçta...

Allah yolunu açık etsin derim...

0|1
    0|0
  • Allahın sevdiği kuluymuşum ki kurtuldum derim deemekki bitmesi gerekiyormuşş

1|1
    0|0
  • Pişman olsun isterim tabiyki de

0|1
    0|0
  • başıma geldi bu benim sevgilim pişmn oldu geri dönmk istedi bn sevmeme ragmn reddettim.eger bir kere senden vazgeçmişse ikinci kezde elinde sonunda vazgeçer.kasmaya gerk yok

0|1
    0|0
    • vazgeçebilir orası tartışılır tabi ama ben içsel olarak sordum. pişman olsun beter olsun gibi düşünürmüsün

• canımı yakmışsa düşünürüm çnkü benimde canım yanıodur.ama zamanla içsel olarakda unutuluo

• evet aynen öyle sana hak veriyorum. Bende öyle oldu ilk birakdinda sonra pisman oldu pesimden kosdu.hadi dedim bi sans daha veriyim dedim. Tam evlenme planlari yaparken beni yari yolda birakti. Aynen ama seven kisi saten intikam istemez saten.

• no problem

0|1
    0|0
  • eyvallah der üzülmem

0|1
    0|0
  • bitti gitti ..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• başta toparlamak için bayağı direnirim

ama sonra;

içimden tamamen söküp attıktan sonra acı çekmeye başladığında uzaktan izlemek zevkli...

0|1
    0|0
Yükleniyor...