Bomboş bi koridorda beni bekleyen bi adam

Bir adam düşünün, sizi izleyen, ne yaptığınızla fazlasıyla alakadar olan, her dakika gözü üstünüzde, kımıldasanız izliyor duruyor, lafını ediyor.Bi erkekle konuştuğunda uzaktan durup durup izliyor.Sürekli her başımı kaldırdığımda onunla göz göze geliyorm.Dediklerimi tekrarlıyor mesela.Bana uyuyor gibi.Bir şeye kızsam o da kızıyor o an tepki veriyor..Ben uzak durdukça, başklarıyla ilgilendikçe daha da bi ilgileniyor.Yakın arkadaşlarım bu durumun farkında.Tuhafsıyorlar bunu.Ne oluyor yani? diyorlar.Hadi bu davranışları uzun zamandır yapıyo, eşiŞu anhamile. bu kadar da iğrenç olu nur mu? Ben bunu duyduğumda tiksindim.Ki hep çevremle ilgileniyorum.Adamsa o sırada boş bi koridordan geçiyoken beni gördüğü halde.bi anda durup duvara yaslanıp beni bekledi.ya adam kollarını tutup öylece duruyodu.sanki bişe dicekmiş gibi.ya da benim dememi bekliyormuş orada ben hiç bakmadan geçip gidiyordum ve o sırada merdivenlerden inen çocuklara.Sizin bur ada ne işiniz var! diye bağırdı..Ertesi günde aynı ortamda olduğumuz bir yerde.Bi kafamı kaldırdım o sırada tam karşımda bu adamın baygın gülümseyen, bi mayhoş bakışla bana baktığnı gördüm.Bişey var mış gibi.

Neden bunu yapıyor bilmi yorum amacı nedir? yorumlarınız benim icin değerli..

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sapık ve şerefsizlikten başka birşey değil. Sen kendine dikkat ve umursamamazlıktan gel. Tak yalandan birini koluna sevgilim ayğına görün.

0|0
    0|0
    • öyle yapmayı deniorum.buna rağ men hep gözü üstümde.yine yine yine.b.ok var sanki.arkadaşlarımla gülüp eğleniyorum.hala durup izliyo.dinliyo hatta.lafa girio.bi arkadaşm arkadan geçerken az kalsın beni düşürüyodu sandalyeden.bnde ... ne yapıosun falan dedim.o an.adam hemen yan taraftaydı.o da aynen kızıp kıza sen napıosun diye çıkıştı.noluo ya anlamıorum ona ne ki

• bu kişi benim hocam oldğundan pek bişe diyemedim

• Sen onunla yanlız kalmamaya dikkat et. Bu it sana kafayı takmış belliki. Seni tehdit falan eder, dikkatli ol. En son kayıt aflan yap üniversite yönetmine şikyet et. Karsı hamle flan dinlme iki gün sonra aynı drma sen gelrsn. Senden snrada daha nceleri.

Erkekler Ne Diyor 4

• Normal bi adam olmadığı kesin kendine dikkat et derim.

0|1
    0|0
  • adamin eşi hamile diye o süre zarfinda yeni birini ariyor

0|1
    0|0
    • bu tarz hareketleri uzun bi süredir yapıo.eşinin hamileliği yeniymiş.ama duyar duymaz.yani uzak durdum kesinlikle.

• erkek aklı bu:)

sana birşeyler söylüyecek ama cesaret edemiyor senin tavırlarin sayesinde:) belliki hoşlaniyor

• bi arkadaşta aynen bişe dicek dedi.ne diyebilir ki.ne olabilr.birde duyduğum kadaryla adamın eşi uzun zamandır hamile kalmıyomuş.bu çocuğu çok bekliyolarmış.hani buna çok mutlu olup.eşine çocuğuna ilglenmesi gerekmezmi? koridorda durup.bişe demek noluo

• sapık lan bu bildiğin

0|0
    0|0
  • Konu çok büyük. Olayı dışardan izle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• evli olduğunu okuyana kadar wow adama yaklaşmalısın dicektim.ama o kadar tiskindim ki birşey diyemiyorum aman diim uzak dur.

0|0
    0|0
    • elimden gelen i yapıorum.hala gözü üzerimde.ya koridorda beni bekliodu.ya daha ötesi ne olablr

• dediğim gibi aklımda fanteziler oluştu ilk okurken ama yok yani uzak dur ters davran.

• yaptıklarım görsen.ne kadar erkek varsa hepsine sırıtıp, fazla olmadkça iyi davranıyorum.dikkatim adam dışında herkeste.bu çok ta belli..

• sapı.k

0|0
    0|0
Yükleniyor...