Sizin tercihiniz ne olurdu?

Emenike Fenerbahçe'ye dönecek büyük ihtimal 3. forvet olarak ancak emenikeyi geçen yılki perfonmasıyla yargılamamak lazım sonuçta ersun yanal döneminde kimse durduramıyordu. ismail hoca bana göre emenikeyi kullanamadı belki pereirala yeniden kendini bulacak ayrıca emenike forvetin 4 bölgesindede görev yapa bilen hızlı güçlü bir forvet bana göre süper olacak ama size bir soru sormak istiyorum. tarafsız olun illa Fenerli olmak zorunda değilsiniz mantığınızlı cevap verin.

DEVRE ARASI: Siz hangisini yapardınız?

A: Emenike'yi bedavaya geri alıp orta saha transferi için parayı basmak. (Süper Yıldız)

B: Devre arasında takımlar fiyatta uçuyorlar, ona rağmen forvet için EN AZ 10 milyon euro ödemek.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• şampiyonluk yarışındasın. gecen sene emenikenin yaptı şeyler ortada bu işler fiziğe değil beyine bakıyor. emenike düzgün bir profesyonel değil. Fener rusyaya 13 milyon euroydu galiba öyle yüksek fiyata çok şaşırmıştım. vallahi helal olsun müthiş itelediler demiştim. emenike orda oynar sonra katar liginin yolunu tutar diyordum. ama fener gidip geri aldı. ilk bu haberi okuduğumda aynen şunu dedim ''fener kaşınıyor'' yani hayatında satabileceği en iyi fiyata sattığı bir belayı tonla para verip geri aldı. kısacası sana şunu söyleyeyim. şampiyonluk yarışındasın emenike senin klubün ayarında topçu değil. emenike boş alan topçusu. topu önüne at koşsun. fenerbahçeye daha çok beyniyle oynayan adam lazım. top indiren servis yapan teknik oyuncu lazım. emenike sadece hızlı. bu yüzden şampiyonluk derdi olmayan anadolu kulüplerinde başarılı olur. emenikenin oynayacağı takım oyunu emenikenin üstüne kurnmalı. yani kontra atak oynamalı. fenerbahçe karabük spor değil. yeri gelir emenikeden akıllı oynamasını istersin ama bunu başaramaz bu seferde duygusa olduğu için üzülür. sorun çıkarır. ki ben fenerbahçenin zaten forvete değil oğuzhan gibi selçuk gibi pasör bir ortasahaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Fenerbahçenin sorunun çözecek adamıda söyleyeyim sana mesut özil. ya da dengi futbolcu. ya da doğrusu alex tipi diyeyim. tabi bunu mevcut forvetleri olan fernandao ve van persie için söylüyorum. eğer fenerbahçe kadrosunda aguero gibi hızlı bitici forvet olsa diego asist kralı olur ama yok işte. fenerin tek ihtiyacı hızlı pasör teknik adam eksiltebilen bir 10 numara. bitti.
    edit: beşiktaşlıyım

0|0
    0|0
Yükleniyor...