İlk başta hoşalanamadıgınız birine karsı

İlk basta hoslanmadııgınız sevmediginiz hatta kavga ettiginiz birine karsı zaman geçtikce tanıdıkca saygılı iyi aklı basında oldugunu görmeye basladınız. ve sizi çok sevdigini anlıyosunuz aşık aşık bakıyor gözünüze mum gibi eriyor sizi görünce. bişeler hissetmeye başlarmısınz Yok sa o ilk intiba ilk elektirik önemlidir bidaha bise hissetmezmisiniz.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• İlk izlenim her zaman önemlidir ama daha sonradanda böyle bir durum olabilir tabi benim başıma gelmişti başta çok itici buluyordum ama sonradan aşık olmuştum :)

0|0
    0|0
    • uzun zamanmı sürdü arkadaslıgınız aşık olana kadar geçen bu geçen süre zarfında yasanan olumlu olumsız olaylarmı oldu

• Bide sey ben mutsuz oldugum üzgün oldugum zamanlarda hep bana bakıo üzülemi istemio gibi

Ama neseli oldugum zamalarda yaklasmaya çalıstıgım zamanlardada surat asıyor tersliyor

• O zaman kafası karışık olabilir sen dediğimi yap onun gözündeki o kötü izlenimi sil kalbini kazan gerisi gelir

Kızlar Ne Diyor 2

• tabiki hissedilebilr. en büyük aşklar nefretle başlarmış değil mi :)

0|0
    0|0
    • bende daha nefret aşamasında sanırım

• olurmu sence

bide

ben mutsuz oldugum üzgün oldugum zamanlarda hep bana bakıo üzülemi istemio gibi

Ama neseli oldugum zamalarda yaklasmaya çalıstıgım zamanlardada surat asıyor

• şuan arkdşmıısnz onunla yani konuşuomusnz?

• bişeyler hissetmeye başlarmısınız ne demek ya buna sen karar vermiyosunki kendiliğinden gelişiyor

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...