Sosyalleşmek için ne yapmalı ?

Soru basit sosyalleşmek için ne yapmalı? Ben çok asosyal bir insanım ve artık düzelmek istiyorum çünkü geleceğe yönelik bütün hayallerim bu sosyallik yönünden geçiyor yıllarca başarısız olduğum yeter artık mutlu , başarılı , aranan , popüler bir insan olmak istiyorum.

Ama nerden başlayacağımı bilmiyorum.

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• insan içine çık çalış kurslara git ortam yap eğlence mekanlarına git hangi ortamı seviyosan katıl hür ol rahat ol kimseye güvenme ama adamı ayakta yani ok hadi canım :*

0|0
    0|0
  • nereden başlarsan başla iş hayatındao labilir okul ev ne bileyim nerden başlamak istersen farklı şeyler dene bol bol kitap oku çok faydası olacaktır değişim önce zihind başlar...

0|0
    0|0
  • kurslara yazılabilirsin..

0|0
    0|0
  • herkesle aranı iyi tut ve sakın arkadaşlarına yamuk yapma sözünü tut :D

0|0
    0|0
  • arkadaş çevreni genişlet kitap oku kültürel etkinliklerde bulun insanları koşulsuz sev

0|0
    0|0
  • sosyal bilgiler kitabını 2-3 kere oku

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Doğru arkadaşlar seç(bu işde onlar yardım edebilir. İnterneti dah az kullan. Dısarıda daha çok vakit geçir,aktivitelere katıl. Sosyal olman dileği ile:) )

0|0
    0|0
  • bi kursa yazılabilirsin dans kursu olur tiyatro olur bende arıyorum sosyalleşmenin yollarının ama gördüğüm sosyal insanların çoğu gayet rahat illa bilgili olması önemli değil akıcı ve içten bir şekilde konuşuyorlar zaten bi başladın mı gerisi geliyor

0|0
    0|0
  • heryere herşeye sark

0|0
    0|0
  • Kitap oku , kursa git , gazete oku ,film izle , yaşlılarla konuş (eski dilide öğrenirsin hem) ,huzur evini ziyaret et , çocuk yuvasına git öyle işte hiçbişey bulamazsan gel soru sor cevaplayak , soru sor cevaplayak çok sosyal olursun

0|0
    0|0
  • kurslara kulüplere katıl,spora başla.

0|0
    0|0
Yükleniyor...