Yerimde olsanız ne yaparsınız?

nişanlım bitti istemiyorum dedi.. tamam dedim :( aldıkları ne varsa iade ettim ve beni gece gündüz arıyor pişmanım ne olur affet diye.. ailemle konuşmaya çalışıyor.. ne yapayım o kadar çok seviyordum bana bunu yaptı.. yerimde olsanız ne yaparsınız

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• ohooo yerden 2 okey çekmiş kadar şanslısın şu an durumu değerlendir. yola getir biraz ama madem seviyorsun çokda zorlama :)

1|0
    1|0
    • çok zor artık :(

• yorulduysan bişey diyemem tabi o zaman napcan dinlicen kafayı iice gücünü topladıktan sonra ver elini yeni dünyalar ;)

• tşekkürler hayırlısı inşallah

Erkekler Ne Diyor 9

• Aynen seviyosa gitmezdi.Ya evlendiğinizde böyle yapmaya kalkarsa ne olucak.Kimse durduk yere nişanlısını bırakıp gitmez .

2|0
    0|0
    • pişman olmak işe yaramıyor oyuncak etti beni şimdide peşimden ayrılmıyor

• bugünbunu yapan yarın kapıya koyar neden bittiğinede bağlı bu arada tabi. ama şahsen yerinde olsam birdaha dönmezdim. dönersen hep içinde acaba yine terkmi edecek korkusuyla yaşayacaksın

2|0
    0|0
    • ona inancım kalmadı bu kadar çok severken ayrıldı oyuncak etti bizi. hala seviyorum ama dönmek çok zor

• rica ederim kalbin temiz olsun gerisi hikaye herşey dilediğin gibi olur merak etme

• inşallah sağolun

• mantıklı düşünür eğer içimde ona karşı bişiler varsa afederdim her insan sinirle bişiler yapabiliyor bence normaldir dön

2|0
    0|0
    • bitti dedi aileler herkes biliyor nokta konuldu şimdi bu çabaları neden. unutmakta dönmekte çok zor :(

• Bir kere bozuldunmu düzeltmek çok zor. Dönme.

2|0
    0|0
  • Dönmem. Bu kadar net. Seven gitmez.

2|0
    0|0
  • Yerinde olsam biraz meletirdim sonra sını sen bilirsin . Neden böyle bir şey yapmış peki ?

1|0
    1|0
    • evlilik yaklaşmıştı stresten sinirden diyor gergindim istemeden oldu pişmanım diyor

• evlenmeye yakın böyle yapılır mı oyuncak etti ayrıl sonra pişmanım de :(

• Aynen sen dilersen piskologa götüriyimmi seni elinden tutup park bahçe gezdiriyim istersen diye mesaj yaz ona anlar o.)

• Ben olsam ne kadar seversem seveyım sktrı cekerım :)

2|0
    0|0
  • gururundan ödün verme

2|0
    0|0
  • Çocuk oyuncağımı bu barıştın diyelim evlendikten sonrada aynısını derse ?

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• yerinde olsam affetmem zor olurdu. neden istemiyorum demis bitirmis ve simdi pismanim diyor. cocuk oyuncagi degilki bu. senin sevgine bagli ona karsi affetmen etmemen. ama ben edemezdim once terk et sonra ah senden iyisini yokmus geri don. hayirlisi hakkinizda diyelim

2|0
    0|0
    • bende hazmedemiyorum sevsemde olmuyor dönemem

• Niye bitti ?

1|0
    0|0
    • evlilik yaklaşmıştı stresten sinirden diyor gergindim istemeden oldu pişmanım diyor

• Evlendikten sonra da evlilik adamı değilim der bu.Senn kararın ama sağlam pabuç değil.

• Yapmış bi hata farkına varmış geri dönmüş sende biraz uğraştır burnu sürtsün ama affet gurur yapıp da sevdiğinden olma.

1|0
    0|0
    • bir tarafım asla dönme diyor bi yandan unutamıyorum çok zor herşey

• Tabii zordur neler yaşamışsındır kim bilir ama zamanla unutrsun sevdiğinle mutlu olursun.. Gel gör ki affetmezsen hep mutsuz olursun ve pişman olursun.

• durduk yere bitti dediyse dönmem...

2|0
    0|0
  • kabul etmem

1|0
    0|0
  • dönmeeeeeeeeeeeeee

1|0
    0|0
    • dönemiyorum ama onsuz da olmuyor off çıksın gitsin hayatımdan kalbimden :(

• artısını eksisini değerlendir bence neden geri döndü sana yada sana bitti demesinin nedeni neydi

1|0
    0|0

• dönmeee seni yarı yolda bırakmış artık ona güvenemezsin

1|0
    0|0
  • neden bitti? ne oldu? ve seviyorsan devam et bence ama neden bitti dedi?

1|0
    0|0
    • stresten sinirden diyor gergindim istemeden oldu pişmanım diyor anlamıyorum tamam bitirdin niye hala peşimdesn bi huzur ver gideceksen tam git yani :(

• yapacaksan degil yapacaksa

• çok sarsıldım dönemem ama onsuzlukta zor geliyor :( kafayı yiycem

• sylemek kolay biliyorum ama geri dönmemelisin bi kere bıraktı ailelere bile gittiyse bu ayrlık bi daha olmicagının garantisi olamaz,ama tabi diyorum ya söylemek kolay

1|0
    0|0
    • dönemem zor çok incindim.. şuan çok zor geliyor herşey

• tabiki bi anda unutamazsın hatta belki hayatın boyunca kalıcak içinde yani aklına gelicek aama zaman alıştırıyor insana,hayırlı değilmiş böyle düşün

• sağol inşallah herşeyin hayırlısı

Yükleniyor...