Nouma Yapınca Suç,Sneijder Yapınca Neşeli Hareket.Neden Basınımız Taraflı?

link

Nouma nın üstüne giden basın neden çifte standartlı?

(Not:Saygısız yorumlara tahammülüm yok)

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• ya renktaş adam maçlarda etkisiz dikkat çekemiyor,bu şekilde çekmeye çalışıyor bu şekilde de çekemiyor anlaşılan ceza bile vermemişler:))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Köprünün ltından cok sular gecti.sene 2013 olmus, bazı şeyler aşılmış, kendini tatmin bile etseydi gazetenin başlığı ''neşeli tavırlar''olurdu.

1|2
    0|0
  • İnsan biraz utanır bunları yazarken,ama nerde..

0|2
    0|0
  • Bu konuda haklısın

1|2
    0|0
  • Her türlü her yerde gs haklı çıkarılıyor bundan bende bıktım.

1|2
    0|0
  • Bizim takımızın çilesi bitmez!

0|2
    0|0
  • basın gs yalakası.adam resmen aynısını yapmış

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Adam antremanda boşta bulunmuş ne var yani bunda

2|0
    1|2
  • yeni gördüm valla ne zaman yapmış bunu

0|2
    0|0
    • yakın zamanda

• onunki neşeli hareket'miş

• hep öyle oluyor zaten meireles tükürür 12 maç ceza az gelir melo tükürür 4 maç ceza çok gelir şaşırdım desem yalan olur

• gslileri bilmiyonmu sen ? sneijder'i karısı oynadıgı filmide Türk kızlarını müslümanları aşşagılıyor küçük düşürüyor ama gsliler buna yenge diyor düşün yani ne karaktere sahip oldugunu gslilerin! fenere yada bjkye transfer olsaydı demediklerini bırakmazlardı cabauya

0|2
    0|0
  • Beşiktaş'ın kuruluşundan beri vardır bu.Hep haksızlık hep çifte standart.Çarşı Grubunun asi olmasının sebebi de budur.Gidin araştırın yapılan haksızlıkları gördükçe şaşıracaksınız.

1|1
    0|0
  • Çünkü nouma golden sonra gönderme olarak yapıyor bu hareketi sneijder antrmanda kim bilir ne için yatptı.

0|0
    0|2
  • nouma sahada yaptı bunun ki antremanda. ki bence o zaman çok abartılmıştı. nouma yani.

1|0
    1|2
    • nerde olursa olsun.Ben ceza verilsin demiyorum asla.ama hareket sevimsizse her yerde sevimsizdir

• yaramda büyük değil, saygısızlıkta yapmadım. kalkmış haksızlığı koruyorsun sana haksızlıklardan bahsedince siyaset yaptığımı söylüyorsun. özelden eklemek. :))) neyse en büyük beşiktaş. o kadar haksızlık yapılıyor ki beşiktaşa. hatta diğer takımlar yapıyor. haklısın. son olarak basının canı cehenneme. ben bjkyi övdüklerinde zoruma gitmiyor. sen gs övdüklerinde zoruna gidiyor. bu da kimin yarasının büyük olduğunu gösteriyor. iyi günler.

• gs yi övdüklerinde zoruma gidiyormuş...o hareketle övülecekse hiç övülmesin :)sanada iyi akşamlar

Yükleniyor...