Fb neden bu futbolcunun her yaptığına itiraz ediyor basbayag tekme salladı

Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA) Tahkim Kurulu, Fenerbahçe'nin Portekizli futbolcusu Raul Meireles'e verilen 3 maçlık cezayı onadı.neden bu adamın

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• onanacağı beliydi

0|0
    0|0
    • hayır ama tekme atmış sonuçta ne diye ititraz edilrki

• bizim takımların alışkanlığı.hep indirime uğradığından bi şanslarını denemişler ama uefa affetmez

• bence itiraza karşılık ek ceza almalıydı

Erkekler Ne Diyor 8

• Fenerbahçe kadar yüzsüz bir takım görmedim

0|2
    0|0
  • siz sanki sütten çıkmış ak kaşıksınız bu soruyu beşiktaşlı birinin sorduğunu tahmin etmiyorum kesin gslisindir peki siz melonun yaptığı harekete neden itiraz ettiniz ? yüzsüzlüğün daniskasıdır bu

0|0
    0|0
  • Zorunami gitti sanane ister itiraz eder ister etmez. Sanki kendileri etmiyor bi kaybol şuradanda kendine bak. takiminizinda sizinde.

0|0
    0|0
  • Hani bir ihtimal düşürürler diye. Yoksa onlarda farkında. İtiraz etmedklerinde tınlamıyrmş gibi olacak. Gereği ile Uefa bu sefer takımdan şikayet aldığında ne de olsa oyuncları ile ilglnmiyor diye daha fzla ceza vericek.

0|0
    0|0
  • FB Sahtekarların klubudur arkadasım Gel GS ye Hayatını yasa :D

0|1
    0|0
  • bn de fb lıyım ama az bile vermişler cezayı dıye düşünyorum

0|0
    0|0
  • sanane,sizene yaw. gidin gs turu geçecekmi onu tartışın. sizin derdiniz ne ?

0|0
    0|0
  • onu her kulüp yapar. itiraz etme hakkını kullanmak önemli. indirim olmayacaksa bile denenmeli. tüm kulüpler yapıyor zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hak etti.. Uefa tölerans tanımaz böyle konularda..

0|1
    0|0
Yükleniyor...