• Sor
  • Bence

Beyler bı bakarmısınız

erkekler gercekten severmı gercekten bı kıza deger verırmı asık olma konusunda bana hıc ınandırıcı gelmıyor erkeklerın sevgısı bırde bısey sorucam seven erkek gercekten sevdıgıne dokunmaz dımı evlenmeden yanı bunu bı acıklarmısnız gercektende boylemı sızın ıcın durust olun lutfen bısey daha sevdıgınız ınsanla onunla bısey yasamanın hayalını kurarmısnız veeya onunla konusurmusunuz boyle konuları cınsel bırlıktelıgı yanı

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• konusma konusundan baslarsak kısıye gore degısır ben mesela sevdıgım kıza bakamıyorum.evlenme konusuna gelırsek seven adam ellemeye kıyamaz bılırkı ılerde onu cocuklarının anası yapacak ona gozu gıbı bakar korur evlenmek hayalıyle kızları yataga atmaya calısan yavşaklara ınanmayın onların derdı baska eger o seyı vurguluyosa bılgı sevmıyo amacı alttakını elde etmek sonra cakacak tekmeyi.sevme konusuna gelınce ben gormedıgım bırıne delı gıbı asık oldum huyuna suya gordukten sonra dahada asık oldum Allah sonunda cıkarıyor karsına seveni ipsiz sapsız ınsanlarla sevgı dusunmeyın.

• gormeden asık oldum dıyosunuz ya o nasıl oluyor

• Öncekileri Göster
    • hmm gormeden asık olduguna gore telefondan falan sanırım neyse Allah mutlu mesut etsın :)

• saol.

Erkekler Ne Diyor 10

• yok öyle bişey severimde dokunurumda. Sevgilisi dokunmadığı için terkedenleride gördü bu gözler ;)

• Aşk cinsiyet ayrımı yapmaz.

• Doğası gereği ilişkinin ilerleyen zamanlarında konuşulur, konuşulmalı. Şahsen ben sevdiğim kıza dokunmam ancak onu istemem kadar doğal bir şey yoktur. Çünkü bana göre cinsellik aşkın zirvesinde bir noktadır. Aşkı doyasıya yaşadıktan sonra birbirine sahip olma duygusu başlar. Bu kendiliğinden gelişir zaten eğer gerçekten tutkulu bir aşksa.

• Elbette düşünür ama kıyamaz. Tabi hepside değil bazıları öncedende elde etmek istiyebilir kaybetmemek için ama sen yine de evliliği bekle.

• düşündugunu anlayabılıyorum ama ben pek konusmayada yanasmıyorum konusmak ıstemedıgmı soyluyorum hayaldemı etmıyelım falan dıyo bnde etmıyelım dedım sonrada ben sana kıyamamkı toz zerresı kadar zarar gelsın ıstemem sana bı zarar gelse dunyaları yakarım falan dıyo ama bazende oyle seyler konusmak ıstermıs gıbı gelıyo buda benı tedırgın edıyo dusunduruyor

• Öncekileri Göster
    • aynen 20 yasındayım :D saol arkadasım :)

• Önmli değil. :).

• Erkekler Kızlar gıbı Acık goruslu degıldır. aslında cok utangactrlar. hemen sevgı gosteremezler, ama severler, takıntılarıda coktur. kız ya benı begenmezse gıbı. ona bıraz ıltıfat et 1 hafta sonra otur ve ıltıfatları dınle :D

• Gercek Seven erkek Hic Bir zaman Cinsel Yolu Düşünmez Onu Cok Sever Aklında Zaten Tek O olur Evlenmeden Önce Asla Cinsel Bir şey Düşünmez Ama Evlenince Ondan Cocugu Olmasını İster

• ben gerçekten sevdiğim bir kızla bunları aklımdan bile geçirmem.ben onu sevmişsem gerçekten bunları düşünmem aptalca ahlaksızca olur.öyle bir düşünce içinde olan kişi ise gerçekten sevmiyordur bence...

• evleneceğim insana dokunmam.

• seven tam sever evmiyende altdan sever

• aynısı kaynımda vardı öldü

• ne dıyosun sen :(

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...