Makyajda gözler mi ön planda olmalı dudaklar mı?

makyaj yapmayı seviyorum özellikle ruj sürmeyi seviyorum ancak ruj tadı hakkında ne düşünüyosunuz? erkek arkadaşımın rahatsız olabileceğinden korkuyorum: sizce makyajda gözler mi ön planda olmalı yoksa dudaklar mı? nasıl makyaj yapıyorsunuz?

0|0
49|36

En İyi Kız Görüşü

• Gözler kalbin aynasıdır.Dudaklarda ne ki.))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• biz erkekler hep kandiriliyoruz. makyaji silinse sac orjinal renge donse bambaska biri duruyor karsinizda hep kandiriliyoruz. 32 yasima geldim kendi guzelligiyle biri cikmadi gitti karsima bi ya kadin ustunda hafif boya ya boya icinde azcik kadin bu ne yaa

0|0
    0|0
  • gözlerrr bana gore

0|0
    0|0
  • Kişiye göre değişir o. Afrikalı dudağı varsa daha da göze sokmamalı, zaten giriyordur o göze :) Makyajı standarda bağlamak yanlış olur.

0|0
    0|0
  • gözler ama rujunda çok etkisi var bi bayanda gördüm pembe rujla güzel gözüküyodu :D canım çektiyala :D gidiyimde ruj yiyim :D

0|0
    0|0
  • abartı olmadıgı surece 2 si de olur :)

0|0
    0|0
  • çok az bir göz makyajı olursa tamam , ama olmassada hiç olmasın göz ve dudakların doğal haline bırak bence en iyisi bu

0|0
    0|0
  • Eger kendiliginde surmeliyse dudaklar. Ama boyle renkli veya guzel bicimliyse gozler.

0|0
    0|0
  • hersey dogal halıyle guzeldır dogal halıyle guzel olmayan hıcbır kadın makyajla guzellesemez

0|0
    0|0
  • Gözler beni bitiriyor

0|0
    0|0
  • Ya eğer sevgilim olsa hiç makyaj yapmasını istemezdim zaten onun kendi güzelliği yeter bana :P yaparsada kızardım sadece çok ama çok hafif makyaja bişey demezdim oda o istiyo diye :)

0|0
    0|0
  • Göstermek istediğin yerine bağlı :D

0|0
    0|0
  • Yüzünün şekline, gözlerine , dudaklarına bağlı bişey .

ancak ruj tadı hakkında ne düşünüyosunuz? erkek arkadaşımın rahatsız olabileceğinden korkuyorum demişsin evet gerçekten iğrenç tadı olan rujlar var abartmamakta fayda var

0|0
    0|0
  • bence gözler

0|0
    0|0
  • Evet erkekler için görüntüde güzel ama tat konusunda sınıfta kalan bir unsur :)) bu arada ben dudakları tercih ederim

0|0
    1|1
  • tabikide gözler erkekler kızlar la konuştuğunda sadece gözlere bakar ondan sonra dudaklar ondan sonra aşağı doğru iner :D

0|0
    0|0
  • bence makyaj yapmış bir kadın = maymunun G*tü. Doğal olun arkadaşlar. Bu arada bir kadın sadece eşi için süslenmelidir. Erkek arkadaşı veya dostu için değil! Biraz mantık...

0|0
    1|0
  • göz makyajını güzel yapan kızların nesli gitgide tükenmekte snde onlardansın bnce o yüzden dudağna önem verde yaptğn makyaj işe yarasın

0|0
    1|0
  • kimde ne varsa onu gosterir . manavın tezgahında elma yoksa elmayı satamaz :D

1|0
    0|0
  • Ten eğer Bem beyazsa dudklara Kıpkırmızı bı ruj bak sen olanlara :)

1|0
    1|1
  • Şimdi dudaklar diyecem ama erkek arkadaşın kıskançsa dudaklarının dikkat çekmesi sorun yaratabilir.

0|0
    0|0
  • ikisi bir arada olanı yok mu acaba? :)

0|0
    0|0
  • suratunuz guzelse guzeldır makyaj nedır ya

0|0
    0|0
  • Your Eyes Lady :)

0|0
    0|0
  • bence göz:)

0|0
    0|0
  • Far çok itici geliyo bana dudaklar ön planda olmalı

0|0
    0|0
  • gözler...gözlerrrrrr

0|0
    0|0
  • bence makyaj hiç olmamalı

0|0
    0|0
  • gözler tabi ki. rujun tadı da çok boktandır.rujlu dudak mümkünse öpülmesin.çok az belki

0|0
    0|0
  • kızlarda aşırı makyajı itici buluyorum.. daha doğal tonlarda makyaj ve az makyaj en iyisi.

0|0
    0|0
  • gözler öne çıkmalı her erkek kadının önce gözlerine sonra ikizlerine ve poposuna bakar en son göbek

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 48

• Gozler kalbin aynasidir.Dudaklar cok belirgin olunca maymun şeysine benziyo.Sahsen renkli gozluysen veya kahverengi olsun goz makyajini guzel yaparsan gozlerini senden alamicaktir.Dudagini belirgin edersen bu birazda cinselligi cagristirir..Ama ruju daha cok seviyosan cilek aromali alabilirsin..

0|0
    0|0
  • gözler ama dudaklarda da hafif ruj olabilir

0|0
    0|0
  • Bazı kadınlar makyaj yapar,

bazıları ise sadece güler..

yeter..

ö.s.ö

0|0
    0|0
  • Kesinlikle gözler ..

0|0
    0|0
  • benım dudaklarım zaten kalın dudakları değil gozlerımı on plana cıkarıyorum o yuzden ..

0|0
    0|0
  • şahsen hiç makyaj yapmam.gerekte yok.doğada kıpkırmızı dudak yok.boyalı gözler yok.makyaj hiç doğal durmuyo.dudaklarıma krem kullanırım gözlerime kendi yaptığım sürmeden kullanırım.kokumuda kendim yaparım çiçeklerden.ne gerek var cildini yaşlandırmaya.anamda 50 yaşında kendinden küçük kadınlar yüzünü kıskanıyo.parlak ve pürüssüz.çünkü hiç makyaj yapmamış.

0|0
    0|0
  • gözler ön planda olmalı bence insanlar seni ciddiye alır, ama eğelnmeye falan gidiyosan dudaklar ön planda olmalı sürcen fosforlu pembeyi gözlere sadece rimel bütün gözler sende :) ama bence gözlerin ön planda olmalı erk arkadşnla blşcaksan gerek yok ruja parlatıcıya onlar snraa :):)

0|0
    0|0
  • Göz makyajı ön planda olmalı ama satanist gibi çok fazla eyeliner sürenleri hep itici bulmuşumdur.. Makyajın da bi seviyesi var bazen o çok aşılıyo ve güzelleşelim diye maymuna dönüyorlar

0|0
    0|0
  • Normalde çok fazla makyaj yapmıyorum ama akşam dışarı çıktığım vakitlerde genelde dudakları ön planda tutarım. Özellikle bordo ruj favorimdir. Çok çok özel günlerde de gözleri ön plana çıkarırım

0|0
    0|0
  • Gözlerim renkli olduğu için gözlerimi ön plana çıkarmayı seviyorum. Eğer dudaklar güzel ve iriyse dudaklar ön plana çıkarılmalı. Gözler renkliyse gözler ön plana çıkarılmalı.

0|0
    0|0
    • gözlerim renkli dudaklarım dolgun napıcam

• O zaman gözlerini ön plana çıkart dudaklarını da hafif bir şekilde ruj sür yada parlatıcı sür.

• gözler tabiki.hatta bir eyeliner ve rimel bile yeter far sürmeye gerek bile yok.dudakların ön planda olması bana biraz itici gelio nedense.

0|0
    0|0
  • bence gözler :)

0|0
    0|0
  • Her zaman gözler ön planda olmalıdır. Ben dudaklarıma sadece nemlendirici sürerim şahsen ama çok yoğun bir göz makyajı yaparım...

0|0
    0|0
  • gözler ön planda olmalı ama bilen birisi tarafından yapılmalı maskaranin akmamasi gerekir yoksa çok çirkin bi görüntü oluşur dudaklar güzelse fazla ruja gerek yok hafifçe olsun yeterli

0|0
    0|0
  • kıyafetine göre değişir açık renk kıyafette gözler koyu renkli kıyafetlerde dudaklar

0|0
    0|0
  • bence bir kizin yuzunde ilk dikkat ceken gozleridir bende goz makyajina cok onem veririm fakat abartmam asla hayatmda hic far kullanmam mesela eleynier ve maskara bir gou guzel gostermesi icin yeterli

0|0
    0|0
  • hangi bölgen daha güzelse o bölgeni vurgulamalısın...benim dudaklarım ince ve aşağıya kayık.fakat gözlerim daha iyi, özellikle gözümün altındaki bene bayılıyorum.kaşlarımda kalın ve uzun olduğundan göz makyajına daha da fazla özen gösteriyorum.

0|0
    0|0
  • çok güzel soru tebrikler :D

ilgiyle cevapları takip edicem, yanlız benim gözlerim çok güzel, makyajıda iyi yaparım 3 yıl öne doktor gözlük verince çok üzülmüştüm kapatır gözlerimi diye ama kapatmıyomuş :)

ama ben gene genelde lens kullanıyorum

0|0
    0|0
  • ikisi dengeli olmalı. gözler ön plandysa dudak o kadar dikkat çekmemeli yada dudakta kırmızı bir ruj varsa gözlere o kadar yoğun makyaj yapmamalısın

0|0
    0|0
  • Gözler. Tadı güzel olan rujlar ya da parlatıcılar sür o zaman.

0|0
    0|0
  • İkisini birden yapmıcaksın birinde yogunlasıcaksın mesela gözü abartıp dudagına sadece parlatıcı yada dudak rengine yakın bi ruj kullanabilirsin ikisini kullanma güzel oluyim derken berivana dönersin

0|0
    0|0
  • gözler ama dogalligini korumalisil

0|0
    0|0
  • makyajlı kadın öpülür mü be en güzeli doğal olmak

0|0
    0|0
  • Hangisi daha güzlese benim gözlerim badem şeklinde kirpiğim uzundur rimel sürerim sürekli ama rujda sürerim çünkü dudağım dolgun zaten rimel ve rujdan başkada birşey sürmem

0|0
    0|0
  • ben gözüme yapıyorum kuyruklu eyeliner rimel kesin oluyor ek olarak alta göz kalemide sürebiliyorum dudağıma ten rengi ruj yada hiçbişey

0|0
    0|0
  • Bence gözler

0|0
    0|0
  • makjajsız baya ön plandalar makyajla adamın gözüne girer benimkiler. genele yayalım da bay-bayan kimin için?

0|0
    1|0
  • tabiki ilk olarak gözler ön planda olmalıdır ilk önce etkilemek lazım gerisi gelir zaten :D haha

0|0
    0|0
  • gözüne dudağına bağlı:)

0|0
    0|0
  • abartı olmamak kaydı ile ; gözler

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    18
Yükleniyor...