DELİRİCEM ANASINI SATAYIM YA?

Ya resmen 8-9 gündür diyetteyim ciddi dikkat ediyorum ilk 5 günde yarım kilo verir gibi oldum ama şu 4 günde resmen hiç tuvalete çıkamadığım için veremiyorum kilo filan delireceğim ya çıkarım belki diye 2 gündür kepekli ekmeği de çoğalttım ama yok yok ya bitti artık bir de ilk defa bu kadar düzenli spor yapmıştım.
Yesem aynı kilodayım yemesem aynı anasını satıym bırakıyorum diyeti hayatıma öküz olarak devam edicem a kû.

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sana zayıflaman için bir önerim var kesin garanti ayda 3-4 kilo

0|0
    0|0
    • Yaşın büyüdüğünde tavsiye verirsin.

• Karbonatlı Su ingiliz karbonatı diye geçer zayıflamada baya yardımcı yardımcı olmak istemiştim sadece neyse

• Evet sağol

En İyi Kız Görüşü

• Spora ilk başlandıgında ödem oluşur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• o yüzden sevgili olmadan önce sorduğum ilk sorulardan biri ; hayatın boyunca en fazla kaç kilo oldun

60 derse o kız elenmiş demektir , çünkü 45 kilo olsa bile , her an gene 60 olabilir , riske hiç gerek yok direk güle güle :D

0|0
    1|0
    • Neye güle güle kendi kendine ne tribe giriyon senin sevgilin olsa burada işin ne kanka bu saatte

• ıyyy yaşı 18 , bende bide anlama bekliyorum bundan , artı kanka muhabbeti yapıyo kusucam :D

yavrucum sana niye güle güle diyim ya da niye güle güle diyim töbe töbe :D

yani konuştuğum kız 60 olmuşsa güle güle derim demek istiyorum. umarım anlamışındır , anlamadıysan da boş ver zaten :D kib by

• Spor yapmak fit olmak için sadece bir adım, mesele düzenli beslenme ve yaşam tarzını buna göre ayarlamanla ilgili.

Bir haftada sonuç alınması beklenmemeli ben haftada 5 gün spor yapıyorum kilom hep aynı hiç değişmiyor ( 80 kiloyum ve 5 kilo kadar fazla var) ama kendimi çok sağlıklı hissediyorum.

0|0
    0|0
    • İyi de sen yemeni azaltcan o zaman ben baya azalttığım halde veremiyorum diyorum

• sat gıtsın

0|0
    0|0
  • Azimdir genç 😄

0|0
    0|0
  • bu kadr cabuk pes etme yaa

0|0
    0|0
  • Darlaşir vajina güzel olur var ver

0|0
    0|0
  • can bogazdan gelır bosver yıyen adamdan zarar gelmez ye gıtsın

0|0
    0|0
  • diyetle zayıflanmaz hareketli işler yapın enerji yakın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Canim akşam yatmadan önce ; 3kasık yogurt 2kasik limon suyu , 1tatli kasigi pul biber hepsini kariştirip ye :)
    1lt suya 2kasik bal , 2 kasik elma sirkesi kat bunu da yemekten önce ve spor yaparken ic
    Bu ikiso metabolizmani hizlandirir ☺😊

0|0
    0|0
  • 😂😂😂 8-9 günde 15 kilo vermeyi mi planlıyordun sabretmelisin. Ayrıca acaba diyet diye kendine nasıl sağlıksız bir program uyguluyorsun onu da merak ettim

0|0
    0|0
    • Sabah peynir bol yeşillik zeytin ve 1 dilim kepek ekmeği, öğlen çok hafif şeyler akşam da salata ya da yemeklerden az yiyorum

• Canım zaten bu dediklerinin aynılarını yapıyorum sabah ekmek hariç ama işte aklım almıyor nasıl veremiyorum deliricem yaaa

• Sabırlı olup devam etmen lazım 8-9 gün hiçbir şey değil

• Canım dert etme. Kuru kayısı ye sen üstüne bol su gör ne oluyor?

0|0
    0|0
  • Diyetisyene gitmelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...