Sporumu akşam yapsam boşunamı yaparım?

6-7 kilo kadar fazlam var. Fazla kilomu tempolu koşu yaparak vermek istiyorum. Zaten böyle kilo verenlerin sayısıda fazla. Herneyse aklıma takılan şey şu. İnternetten araştırıyodum bu konuyu, biri yazmış ki "sporu akşam yaparsan hiçbir fayda sağlayamazsın yağ yakamazsın" yazmış. hatta bazıları işi abartıp akşamları karbonhidrattan dolayı spor yaparsan daha fazla şişmanlarsın yazanlarda var. Ne kadar bana saçma gelsede aklıma feci halde takıldı. Sabahları okul iş vakit yok sabah yapmam imkansız, akşam yaparım düzenli olarak diye düşünürken bu yorumları görünce moralimi bozdu. Sizce akşam spor yapsam yağ yakabilirmiyim? Etkili olurmu? Bilen fikri olan varsa yazarsa sevinirim.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ağzı olan konuşuyor
    Sen yap sporunu ne zaman nasıl yaparsam yap
    Ama diyette çok önemli akşam az biraz işlenmiş ürünlerden kacin

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sabah yapamıosan yap aksam

0|0
    0|0
  • Kas çalışırken değil dinlenirken gelişir sabah spor yapsan bile spordan saonra besinlerini tüketip dinlenmelisin spordan çıkıp gezmek tozmak veya halısahaya gitmek hiç bir gelişmene destek olmaz

0|0
    0|0
  • Etkili olur

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• herkes uzman kesilmiş alakası yok ama öğleden sonra 16.00 sıralarında yapman daha iyi olur insanın tansiyonunun en normal oldugu saatlerdir he ama saatin çok önemi yok yeter ki yap

1|0
    0|0
Yükleniyor...